Вареники для фронту. Готуймося!
15.04.2016 10:49

У Винниках триває підготовка до загальноміської акції «Вареники для фронту». 18 квітня о 16:00 у винниківських школах розпочнеться приготування вареників, які того ж вечора будуть відправлені автобусом на Схід. І вже наступного дня, 19 квітня, стравами винниківських юних і досвідчених господинь зможуть поласувати українські бійці на фронті.

Про це повідомляє у Facebook на сторінці Парафії храму Різдва Івана Хрестителя Marianna Piatakova-Luchenko.

Акція «Вареники для фронту» відбувається за підтримки Винниківської міської ради, настоятелів храмів та представників освітніх і культурних закладів нашого міста.

Організатори акції забезпечать учасників усіма необхідними продуктами для приготування вареників. Зокрема, для транспортування страв закуплено 200 спеціальних харчових відер.

Координатор акції о. Орест Чекан також закликав усі винниківські родини долучитися до акції і приготувати страви, які можна транспортувати: голубці, налисники, пампушки, котлети, крученики і т.і.

На сьогоднішній день уже чимало винниківчан зголосилися до участі в акції. За словами о. Ореста, дуже приємно, що люди відгукуються, телефонують і пропонують свою допомогу. Адже саме такими зусиллями ми об’єдну

Просимо усіх винниківчан, які бажають долучитися до акції «Вареники для фронту», зголошуватися до о. Ореста Чекана. Контактний телефон: 067 353 52 79.


Теги: Вареники для фронту, вареники, акція, Орест Чекан


Читайте також:
Коментарі
avatar