У вівторок до Винник прибуде Iкона Iсуса Милосердного
17.04.2016 08:14
З 19 по 20 квітня 2016 році у Винниківському храмі Успіння Пресвятої Богородиці Римсько Католицької Церкви прибуде Ікона Ісуса Милосердного.

Про це сайту Винники Plus повідомив о. Леонтій римсько-католицької парафії у Винниках.

Ікона Милосердного Ісуса прибуде до Винники у рамках перегринації ікони в Архідієцезії Львівської.

«Збираємось навколо цiєї iкони й звертаємось один до одного вітанням «Христос Воскрес!», тому що на нiй зображений саме воскреслий Христос».

«Милосердя було спочатку. Господь Бог створив свiт з милосердя i любовi до створiння. Навiть коли людина згрiшила, Вiн заради вiрностi своєї любовi дав людям Спасителя, як союз для їх спасiння».

Бог дає нам рiзнi форми прославлення Його Милосердя. Господь для цього посилає святих людей. Ця iкона е однiєю iз форм, яку Бог об`явив с. Фаустинi.

 «На цiй iконi Iсус зображенний таким, яким прийшов пicля Свого воскресiння до апостолiв i сказав «Мир Вам!». Цей епiзод зi Cвятого Письма читається на свято Божого Милосердя. Своєю лiвою рукою Господь показує нам свою вiдкриту любов, вiдкрите серце. Цi два промені червоного i бiлого кольору означають дари Святого Духа для кожного з нас. Правою рукою Iсус постiйно готовий нас благословити. Такий самий жест священик робить пiд час сповiдi, коли вiдпускае людинi грiхи. Христос, виконуючи такий жест – прощає нам нашi грiхи. Те, що Спаситель йде вперед, означає, що Iсус виходить нам назустріч, щоб ми з Ним зустрілись на шляху спасiння. Очi Iсуса сповненнi любовi, лагiдностi, свiтла. Вiн постiйно дивиться на нас. Темний фон навколо символiзуе людство, занурене в своix грiхах.

Вiдкриваючись на Боже Милосердя ми забов`язанi вiдкриватись на людей,тому що вони теж потребують милосердя.

79 рокiв тому пiд час перебування у своiй келii сестрi Фаустинi Ковальськiй вперше з`явився Iсус Христос саме в такому образi. Вiн звернувся до неi словами: «Намалюй Мiй Образ так як ти його бачиш i пiдпиши знизу: «Iсусе, довiряю Тобi». Пiсля чого Христос ще не раз з`являвся цiй простiй, тихiй монахинi, яка виконувала в монастирi роботу кухарки, садiвника i навiть швейцара. Це через неї Iсус всьому людству вiдкрив глибину Своєї любовi. Встановив свято Свого Милосердя, дев`ятницю i Коронку до Божого Милосердя. Всi свої зустрiчi i розмови з Христом свята Фаустина записувала у щоденник. Вона померла в монастирi у 33 роки. Пiсля ретельного розслiдування всiх документiв, Папський Престол визнав i дозволив посвячення Божому Милосердю. Iм`я людини, що це зробила – кардинал Кароль Войтила, архиєпископ Кракова (рiдне мiсто с. Фаустини). I цього ж 1978р. вiн був поставлений на Престол Петра, як Папа Римський Йоан Павло II.

ВІВТОРОК

ВІДВІДИНИ НАШОГО ХРАМУ ІКОНОЮ ІСУСА МИЛОСЕРДНОГО.

17.50 - Зустріч Ікони Ісуса Милосердного і процесія до Храму.

18.00 - Молебень на привітання Ікони.

19.00 - Свята Меса. Виставлення Пресвятих Дарів, Молебень і Коронка до Божого Милосердя, Благословення Пресвятими Дарами.

СЕРЕДА

ВІДВІДИНИ НАШОГО ХРАМУ ІКОНОЮ ІСУСА МИЛОСЕРНОГО.

  09.00 Виставлення Пресвятих Дарів, Адорація з 09.00 до 15.00 години

 15.00 Коронка до Божого Милосердя, Благословення Пресвятими Дарами.

 16.30 - Свята Меса, Акт завірення Парафії Божому Милосердю.

 17.30 – Процесія з Іконою Божого Милосердя, Прощання і від’їзд Ікони до наступної парафії.


Теги: храм, Костел, парафія, Ікона Ісуса Милосердного, ікона, о. Леонтій


Читайте також:
Коментарі
avatar