Винниківчани прибирали "Цісарську криницю" і "Шипшину"
17.04.2016 06:26

Всім винниківчанам на пам'яті спроби зруйнувати мальовничу гору Шипшина, прикриваючись благородною метою створення меморіальної "Стежки митрополита Андрея Шептицького".

"Завдяки наполегливості і твердості мешканців прилеглих до гори вулиць руйнування зупинене. І от тепер, напередодні величного свята Христового Воскресіння, мешканці прилеглих вулиць (Руської, Крушельницької і не тільки) вийшли на загальну толоку для прибирання і очищення гори, стежки, довколишнього лісу.", - говорить винниківчанин, громадський активіст Андрій Микуш.

"Біля самої стежки знаходиться винниківська знаменитість - "Цісарська криниця", збудована на початку 19-го століття. За багато років довкола нагромадилися гори різноманітного сміття, яке учасники толоки зібралися прибрати.

Приємно, що до толоки місцевих мешканців приєдналася фірма "Шипшина" і громадська орґанізація "Свербивус", які, почувши із преси про скандали довкола гори Шипшина, вирішили допомогти місцевим мешканцям. дуже похвальна і корисна ініціатива...

До речі, винниківська орґанізація "Просвіта", яка, власне, і була ініціатором руйнації гори і вирубки великої кількості дерев в лісі, попри запрошення взяти участь в толоці, захід проігнорували. Щось негаразд в цій "Просвіті"...", - вважає Андрій Микуш.


Теги: винниківчани, гора Шипшина, Андрій Микуш, Цісарська криниця, Стежка Шептицького


Читайте також:
Коментарі
avatar