18 квітня ліпимо вареники для фронту
17.04.2016 08:01
Вареники для фронту

Як повідомлялось раніше, 18 квітня о 16:00 у всіх винниківських школах розпочнеться загальноміська акція «Вареники для фронту». У межах акції учні винниківських шкіл, вчителі та батьки ліпитимуть вареники для українських військових. О 20:00 того ж вечора усі вареники будуть зібрані у спеціальні харчові контейнери й будуть відправлені автобусом до Маріуполя, щоб наступного дня пригостити ними наших воїнів.

Винниківська акція «Вареники для фронту» відбувається, як частина загальноукраїнської акції. Винниківчан на добру справу благословив Митрополит Львівський Ігор Возьняк, а також підтримали представники Винниківської міської ради, настоятелі усіх храмів міста, представники шкіл та культурних установ.

Координатор акції о. Орест Чекан закликав усіх нейбайдужих людей приготувати продукти, які можна транспортувати: голубці, налисники, пампушки, котлети і т.і.

Дуже необхідними для наших воїнів – батьків і братів на Сході – є одноразові станки для гоління, шампунь, мило, серветки, туалетний папір, офсетний папір, чай, кава, цукор, м’ясні та рибні консерви, печиво і т.п.

Закликаємо усіх людей доброї волі й милосердного серця приносити продукти і засоби гігієни до хатинки при храмі Різдва Івана Хрестителя. Передаймо нашим воїнам свою любов і турботу про них!

Зголошуйтеся і звертайтеся за телефоном 067 353 52 79, о. Орест Чекан.

Marianna Piatakova-Luchenko

Фото: http://erve.ua/

Теги: Вареники для фронту, Ігор Возьняк, вареники, Орест Чекан, акція


Читайте також:
Коментарі
avatar