Футбол: Важка доля чемпіонів…
17.04.2016 19:34

Сьогодні, 17 квітня, в прекрасний недільний день винниківський «Рух» у матчі 3 туру Прем'єр-ліги Львівщини здобув важку перемогу над ФК «Юність» (Гійче) з рахунком 2:1.

Винниківчани весь матч провели в атаках, мали дуже багато нагод, щоб вразити ворота суперника. Але раз-по-раз втрачали свої можливості. У першому таймі лише Олексій Омельченко мав три нагоди відкрити рахунок!

Проте, лише на початку другого тайму (51 хвилина) новобранець «Руху» Ігор Мельник з-поза межі штрафного майданчика пробив у правий від воротаря кут воріт – 1:0.

Але довго тішитися нашим футболістам і вболівальникам (а їх було сьогодні дуже багато) не довелося. Адже гості миттєво відігралися. Атакуючи правим флангом, їхній гравець відпасував на свого партнера у штрафний майданчик «Руху». А винниківські захисники не встигли розібратися, хто ж прикриватиме нападника. І допоки вони «думали-гадали», нападник «Юності» Олесь Великий несильним ударом вирівняв становище.

Ця невдача гнітюче подіяла на футболістів «Руху». Вони й далі мали перевагу, постійно атакували. Але м‘яч, як кажуть, «не йшов у ворота». Знову дві реальні нагоди відзначитися втратив Олексій Омельченко. Чудово пробив Андрій Баглай. Але голкіпер «Юності» в карколомному стрибку зумів захистити свої ворота.

На 88-ій хвилині матчу захисник «Юності» порушив правила проти винниківчанина – пенальті. До м‘яча підійшов автор першого м‘яча Ігор Мельник і пробив у лівий від воротаря кут – 2:1. Дуже важка гра, але заслужена перемога «Руху» - 2:1!

«Ми мали величезну перевагу, але реалізація моментів сьогодні була дуже низькою, - мовить начальник команди ФК «Рух» Юрій Гданський. – Чому так склалося? Вважаю, що все, насамперед, у психології гравців. Вони просто недооцінили наших суперників. Мабуть, ще до виходу на поле вони були переконані в своїй перемозі. Бо ж ми чотири рази поспіль стали чемпіонами області. Та не можна забувати, що не титули вирішують результати матчів, а футболісти. Коли раз-по-раз втрачати моменти, буквально, «розкидатися» ними, то можна втратити й упевненість у власних силах. Ось це з нами відбулося вже вдруге. Так було в попередньому матчі в Самборі. Так трапилося й сьогодні. Самовпевненість переросла у розгубленість!

На щастя, все завершилося добре. Хочу відзначити гру Ігоря Мельника, який сьогодні забив два м‘ячі. Це – людина, яка вміє грати футбол. Інша річ, що він пропустив тренувальний період. І саме зараз надолужує втрачений передсезонний період. Та навіть у такому фізичному стані він сьогодні зробив вирішальний вклад у нашу перемогу.

Також зазначу, що й поле не готове до футбольних поєдинків. Адже після зимового періоду воно ще дуже вологе й м‘яке. І не підсихає, тому, що постійно падає дощ. Усе це впливає на дії гравців.

Щодо суперника, то він діяв дуже добре. І не забуваймо, що проти «Руху», як лідера, всі клуби налаштовуються, як на найважливіший матч сезону. Тому нас чекають лише важкі поєдинки. Але така доля в чемпіонів.»

Склад «Руху»: Дяченко, Вільчинський, Романюк, Бойко, Федорів, Кікоть, Баглай, Мельник, Макар, Омельченко, Іванов. На заміну виходили: Панасюк, Яким, Андреєв.