"Святослав" став лауреатом двох перших премій "Перлини Поділля" (ВІДЕО)
18.04.2016 18:31

Кожен учасник Народного ансамблю танцю «Святослав» приїхав додому з Кам’янця-Подільського  з медаллю. Днями знаний колектив знову переміг. Причому – двічі! Цього разу – на наймасовішому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Перлина Поділля». У ньому взяли участь 1700 дітей із 16 областей України (31 місто).

Львівщину представив тільки один колектив – Народний ансамбль танцю «Святослав м. Винники». І саме винниківчанам  вдалося вибороти два перших місцях у номінаціях «Хореографія» (категорія 8-10 років і змішана категорія). Нагородили грамотою за високе професійне виховання творчої молоді художнього керівника колективу Тетяну Патер.

Масштабний конкурс організували Продюсерський центр «Ексклюзив», Хмельницьке управління культури та туризму, обласний науково-методичний центр культури та мистецтв Кам’янець-Подільської міськради та Асоціація діячів естрадного мистецтва України.

У складі журі було багато відомих людей мистецтва:  народний артист України Віктор Павлік, фіналіст проекту «Х-Фактор» Олександр Кривошапко, заслужений діяч мистецтв України, директор продюсерського центру Григорія Чапкіса Марк Орловський, хореограф із Португалії Алдо Віейра, заслужений діяч мистецтв України Анатолій Бєлєванцев, заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор фестивалю Віта Савінська . Очолив   журі  відомий танцівник, суддя телевізійних проектів «Танцюють всі», «Україна має талант» Влад Яма. 

Загалом судді високо оцінили  танцювальні постановки у виконанні Народного ансамблю танцю «Святослав» і віддали їм два перші місця, нагородивши колектив кубком і ящиком солодощів, а кожного учасника – медаллю.

За словами Тетяни Патер, «Святослав» перебував у Кам’янець-Подільському три дні. Протягом першого дня дітей запросили на екскурсію містом і дискотеку, у наступний – були репетиції та конкурс, а третій день присвятили святковому параду, під час якого учасники пройшли містом до Ратуші, де була встановлення сцена, і відбулося нагородження переможців. Також для дітей провели майстер-класи, вони взяли участь разом із двома тисячами іншими учасниками у флешмобі, для них виступили відомі співаки. Під час конкурсних днів святославці склали гімн свого колективу, який незабаром планують озвучити.

Мама Людмила Кисіль, розповідаючи про здобутки «Святослава», зазначила: «Цих перемог могло б і не бути, якби фінансово не допоміг депутат Львівської міської ради, засновник колективу Григорій Козловський. Дуже приємно, що є така людина, яка дбає про талановиту молодь, дає можливість винниківським дітям творчо розвиватися і представляти місто на престижних конкурсах. Пан Григорій допоміг кожній дитині взяти участь у конкурсі. Дякуємо за небайдужість і Борису Калінічуку. Саме завдяки їхній підтримці наші діти здобувають нові вершини в мистецтві, а їхні перемоги активно «працюють» на імідж Винник».

Лариса КУБСЬКА

Згодом тут і у відеогалереї нашого сайту можна буде переглянути відео з фестивалю.


Теги: Перлина Поділля, Фестиваль, ансамбль Святослав


Читайте також:
Коментарі
avatar
Дякуємо Тетяні Патер та всьому колективу Святослав за цю чудову поїздку. Це дітям запамятається назавжди.Окрема подяка Григорію Козловському за спонсорську підтримку і за те що діти можуть себе проявити на різних конкурсах незалежно від їх фінансових можливостей.
avatar