Львівські медики у Винниках стали переможцями IV Чемпіонату України з футболу серед лікарів
18.04.2016 17:58

16-17 квітня на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках відбувся Четвертий чемпіонат України з футболу серед лікарів, який завершився переконливою перемогою львівських медиків, повідомила прес-служба Департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА.

Перед початком змагань відбулося жеребкування, де представники команд обрали собі суперників та обговорили правила чемпіонату.

На офіційному відкритті з вітальним словом виступили директор департаменту охорони здоров’я Богдан Чечотка, віце-президент Української Асоціації Медичного туризму Ігор Торський, капітан футбольної збірної лікарів України Микола Шпаковський, директор мережі лабораторій «Ескулап» Святослав Лозицький, голова федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо та голова Львівського осередку ГО "ВО УФАМ" Андрій Пельц, які побажали командам успіхів та перемог. 

"Ми заснували свій, львівський, осередок минулого року на стадіоні "Україна", що стало важливим кроком у розвитку футболу серед лікарів області. Сподіваюсь, що такі чемпіонати стануть щорічними і міжнародними", - зазначив Богдан Чечотка. 

Зокрема, цьогоріч на чемпіонаті України з футболу серед лікарів брали участь команди з Києва, Рівного, Хмельницького, Івано-Франківська, Вінниці, Житомира, Харкова та Львова. 

Львівщину представляли: Андрій Пельц, Микола Комнацький, Андрій Курило, Гнат Герич, Богдан Крук, Андрій Ключак, Богдан Козицький, Віталій Весна, Максим Сабадаш, Роман Трутяк, Віктор Кухта, Володимир Молошій, Андрій Павлів. 

Спонсором нашої команди виступила мережа лабораторій "Ескулаб". Особлива подяка від команди лікарів Львіщини Богдану Чечотці, директору департаменту ОЗ ЛОДА за підтримку. 

Цими вихідними  у м. Винники, на стадіоні ім. Богдана Маркевича, відбувся четвертий чемпіонат України з футболу серед лікарів. Цьогоріч у змаганнях участь взяли понад 100 лікарів з Києва, Рівного, Хмельницького, Івано-Франківська, Вінниці, Житомира, Харкова та Львова. Впевнену перемогу у турнірі здобули медики зі Львівщини.

"Свій львівський осередок ми заснували на стадіоні "Україна" ще минулого року, - зазначив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Богдан Чечотка. - Це стало важливим кроком у розвитку футболу серед лікарів області. Сподіваюсь, такі чемпіонати стануть щорічними і міжнародними".

Зокрема у суботу команда львівських лікарів зіграла із командами Вінниці (1:0), Житомира (0:0) та Харкова (12:1). У неділю поборолася за місце у фіналі зі суперниками з Івано-Франківська. Матч команди завершили нічиєю. Однак завдяки кращим показникам у турнірній таблиці у фіналі із рівненськими медиками позмагалися таки львів’яни. З результатом 2:0 перемогла команда лікарів Львівщини.

Учасникам фінального матчу вручили пам'ятні медалі. А переможці отримали кубок IV чемпіонату України серед лікарів.

Також у рамках чемпіонату України з футболу медики відвідали Львівський дитячий будинок №1 та принесли дітям солодкі подарунки.

Турнір відбувся під егідою УФАМ, за підтримки Радника Президента України з гуманітарних питань Ольги Богомолець, директора департаменту охорони здоров’я Богдана Чечотки, мережі лабораторій "Ескулаб" та "Укрмедстар".

Джерело: http://loda.gov.ua/

Теги: Футбол, стадіон, чемпіонат України серед лікарів


Читайте також:
Коментарі
avatar