Як винниківська влада бійцям вареники ліпила (ФОТО)
18.04.2016 19:56

Сьогодні, 18 квітня, у Винниках справжнісінький «День вареників». Адже саме зараз винниківська громада спільними зусиллями готує цю прекрасну українську страву для солдатів, які мужньо боронять нашу державу від нових ординців на Сході України.

До цієї акції активно долучилися учні, їхні батьки й педагоги всіх винниківських шкіл. Під час ліплення вареників і дорослі, і діти, більшість із яких одягнуті у вишиванки, співають пісень.

Дуже багато людей долучилися до акції з ліплення вареників у школі-інтернаті. Отець Орест Чекан, який уже сьогодні ввечері разом із заступником міського голови Винник Богданом Шустером повезуть вареники й інші продукти та подарунки на Схід, молитвою поблагословив усіх присутніх. Він нагадав, що сьогоднішня акція є продовженням іншої, яка має назву «Від серця до серця.» Адже винниківчани від щирого серця беруть участь у нинішній акції й прагнуть допомогти нашим солдатам і всім мешканцям Сходу України.

Цікаво, що до ліплення вареників у Винниківській школі-інтернаті долучилися представники багатьох громадських організацій Винник (Народний Дім м.Винники, Винниківський осередок «Союзу Українок», просвітяни, представники молодіжних організацій тощо).

І приємно, що не залишилися осторонь і керівники Винник. Адже вареники сьогодні заповзято ліпили міський голова Володимир Квурт, його заступник Богдан Шустер, секретар ради Винниківської міської ради Ігор Жуковський, депутат ВМР, директор школи-інтернату Лілія Свистович.

А ще сьогодні разом із ними вареники ліпила 90-річна Антоніна Іванівна Сус, колишня працівниця згаданої школи-інтернату. Свій  поважний ювілей жінка зустріла вчора. А вже сьогодні також вирішила допомогти громаді. Усі присутні щиро вітали Антоніну Іванівну Сус із ювілеєм, бажали щастя, здоров‘я, Божої ласки ще на багато років.

«Я не могла залишитися поза цією акцією, адже дуже хвилююся за наших солдатів, молюся за них і за Україну, - мовить Антоніна Іванівна Сус. – Тим паче, що ліпити вареники – моє улюблене заняття. Тому сьогодні поєднала приємне з корисним. І коли Бог дасть сили й здоров‘я, то знову й знову хочу допомагати людям.»

На слова щирої подяки заслуговують усі винниківчани, які долучилися до ліплення вареників для солдатів. Це – великі й дружні  колективи Винниківської школи-інтернату, СШ №47, СШ №29, школи «Берегиня» (маємо на увазі педагогів, учнів і їхніх батьків, техпрацівників).

Віримо, що з такою громадою швидко здолаємо лютого ворога й наша Україна розквітне в колі вільних народів світу!

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Вареники для фронту, акція, школа-інтернат


Читайте також:
Коментарі
avatar