Юні дослідники підготували проект «Герої не вмирають»
19.04.2016 13:30
У СЗШ № 29 організували пошуково-дослідницьку роботу про життя та діяльність воїнів, які загинули під час бойових дій на сході України – вихідців із Львівщини.

Про це розповіла заступник директора школи Ореста Стасів. Спільна творча робота бере участь в обласній науково-дослідницькій експедиції «Герої не вмирають».

Мета пошукової акції – увічнення великої людської, громадянської та національної відваги, сили духу і стійкості громадян, які творять сучасну історію нашої держави; вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні та воїна Віталія Остяка – випускника школи, який загинув під час бойових дій на сході України.

Членами авторської групи є учні школи Софія Чеславська (9-А), Артур Гайдуківський (9-Б), Марія-Діана Радух (9-В), Юлія Іващук (9-А).

Софія Чеславська подала до проекту дослідницьку роботу «Спогади про вуйка Віталія», в якій у хронологічному порядку описала події з життя Віталія Остяка – випускника СЗШ № 29, добровольця, який загинув неподалік від Дяково, нагороджений посмертно  орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Учитель фізкультури В’ячеслав Аврамов поділився спогадами про Майдан, Революцію Гідності. Семикласниця Юлія Щур розповіла про втрату близького друга їхньої родини Володимира Труша, який загинув в АТО.

Четвертокласниця Єва Гданська написала вірш «Україна єдина», учениця шостого класу Софія Біловус – «Дорогий воїне»,  Соломія Карковська (4 клас) – «Мами у Бога благають…», Дарина Скоробагатих (4 клас) – «Українська армія очима дітей».

Лариса КУБСЬКА

Фото: http://menarada.gov.ua/

Теги: герої не вмирають, СЗШ № 29, небесна сотня, Віталій Остяк, учні, герої


Читайте також:
Коментарі
avatar