Вареники з Винник вирушили на фронт
19.04.2016, 15:17
Вареники з Винник вирушили на фронт

Як вже повідомлялось на нашому сайті, у понеділок, 18 квітня, у Винниках відбулася загальноміська акція «Вареники для фронту», яка стала частиною всеукраїнської акції. У Винниках акцію підтримали і провели Винниківська міська рада, настоятелі храмів, директори і педагоги шкіл та дитсадочка, батьки, учні і всі небайдужі винниківчани доброї волі та милосердного серця. Координатором акції став о. Орест Чекан.

Акція стартувала о 16:00, коли з благословенням та молитвою у всіх винниківських школах юні та досвідчені господині сіли за столи ліпити вареники. У цей час в хатинці при храмі Різдва Івана Хрестителя учасники Товариства Св. Франциска розписували медівники написами-побажаннями для воїнів.

Упродовж дня винниківські підприємці передавали частунки від своїх колективів, а всі небайдужі винниківчани цілими сім’ями приносили до хатинки гостинці і подарунки: вареники, голубці, котлети, відбивні, налисники, пампушки, солодощі, печиво, консервацію, варення, мед, горіхи, сушені фрукти, каву, чай, крупи, засоби щоденної гігієни та білизну.

Як наголошував о. Орест, метою акції було не лише наліпити вареників, але об’єднати винниківчан у спільній праці, передати дух єднання від серця до серця, від будинку до будинку.

Вареників та зібраних продуктів було вдвічі більше очікуваних, тож на Схід завантажили два мікроавтобуси, замість планованого одного. Пізно ввечері о. Орест Чекан та заступник міського голови Богдан Шустер вирушили до Маріуполя з благословенням Архиєпископа та Митрополита Львівського Ігоря Возьняка. Уже сьогодні, 19 квітня, наші воїни зможуть поласувати винниківськими варениками та всіма гостинцями, а найголовніше, відчути підтримку, любов і теплоту сердець мешканців усього міста.

Marianna Piatakova-Luchenko

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Вареники для фронту, Орест Чекан, акція

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...