Тріумф "Карамелі" на Міжнародному конкурсі "Діти 21 століття" (ФОТО)
20.04.2016 10:59

У Луцьку відбувся Міжнародний дитячий фестиваль "Діти 21 століття".  Участь у ньому стала фартовою для ансамблю сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники. Танцювальний колектив пішов «у наступ» у всіх вікових категоріях. Діти з Винник представили чотири танці. Незважаючи на велику кількість учасників  із Вінниці,Чернівців, Хмельницького та інших міст України, карамельки отримали перше і друге місце. 

У першій віковій категорії семирічні діти здивували суддів танцем «Міньйони». За гарне виконання і веселі костюми їх нагородили першою премією!!! У другій віковій категорії (9 років) юні танцюристи представили танець «Зима-Весна». Старша група потішила глядачів запальним танцем «Starships» і чуттєвим контемпом "Забуті Мрії", за які отримала другу премію.

Винниківський колектив отримав за перемоги медалі, кубки і грамоти.

«Ми поставили нові композиції, а також удосконалили й ускладнили ті, які вже танцювали, – розповіла керівник ансамблю «Карамель» Анастасія Селезньова. – Цей фестиваль додав нам досвіду. Ми навчилися акумульовувати всі сили, згуртовуватися. Діти в захваті від подорожі. Крім нових і позитивних вражень, діти здружилися, а колектив зміцнів. І, звичайно, приємно, що нашу працю достойно оцінили».

Лариса КУБСЬКА


Теги: премія, будинок школяра, танець, ансамбль Карамель, конкурс, Анастасія Селезньова


Читайте також:
Коментарі
avatar