Юну винниківчанку відзначили ІІІ місцем на конкурсі "Українська армія очима дітей"
20.04.2016 11:35
Учениця 7-В класу СЗШ № 29 Юлія Іванчук-Щур отримала ІІІ місце у Львівському міському дитячому конкурсі «Українська армія очима дітей», який присвятили військовослужбовцям. Конкурс провели з ініціативи Будинку офіцерів і ЛМКЦ «Галицьке юнацтво». Загалом протягом двох місяців конкурсанти виконали понад двісті малюнків, 50 відеосюжетів, плакатів тощо.

Творчий хист юні галичани демонстрували в декількох номінаціях. Школярку з Винник відзначили в номінації «Творча робота».

 «Номінація, в якій нагородили Юлю, передбачала творчу роботу, складовими якої були малюнок, вірш і твір на тему українського війська, – каже заступник директора школи № 29 Ореста Стасів. – Вона написала твір, в якому поділилася думками про війну на Сході України, вуйка, друга родини, викладача Львівського національного університету, який загинув в АТО, Володимира Труша. Юля надзвичайно талановита дівчинка і зуміла відтворити словами неймовірний біль від втрати близької людини, тугу  родини, сльози його маленьких дітей».    

Найбільше з усіх шкільних предметів семикласниця любить ті, які пов’язані з творчими завданнями, зокрема  – українську літературу.  Батьки дівчинки – філологи. Увесь вільний час вона присвячує заняттям у Школі мистецтв, де вивчає музику, вчиться грати на фортепіано.

Юля Щур, розповідаючи про участь у конкурсі, зазначила, що записувала думки про події на Сході України, римувала рядки віршів про АТО вночі на телефон, не знаючи про конкурс. Писала тоді, коли приходило натхнення. Писала не заради перемоги, а з бажання відтворити те, що коїлося на душі…

Зовсім не по-дитячому в творі  звучать її слова: «Наші солдати гинуть не просто так, а за нас із вами, за наше майбутнє, краще життя. А воно не залежить від того, який у нас телефон чи автомобіль або одяг, якою мовою ви розмовляєте чи вивчаєте вірша, кидаєте папірці на вулиці чи ні, вживаєте нецензурні слова чи терпляче ковтаєте злість. Ми повинні, ні – зобов’язані стати кращими. Тому що ті, хто загинули на Майдані чи на Сході заслуговують не тільки на добру пам'ять, а на наші зміни у поведінці».  

Лариса КУБСЬКА


Теги: конкурс, Українська армія очима дітей, винниківчанка, премія, СЗШ № 29, Юлія Іванчук-Щур


Читайте також:
Коментарі
avatar