Уперше винниківська доросла бібліотека відкриє двері для читачів уночі
20.04.2016, 17:04

23 квітня, у Всесвітній день книги, в бібліотеці-філії для дорослих відбудеться проект під назвою «Полярна ніч у бібліотеці» в рамках Європейської ночі літератури, тема якого – Норвегія. Усіх охочих просять приходити о 20 годині з каріматами та гарним настроєм.

Мешканців міста планують ознайомити з особливостями життя населення, природи, а головне – літератури Норвегії.

За словами спікера заходу Юрія Шивали,  у Винниках із пізнавальною метою відбудеться прем’єрний показ фільму про Норвегію з циклу передач про подорожі.

 Завідувач бібліотеки-філії № 34 для дорослих Ірина Андрухів розповіла: «Виглядатиме ніч у бібліотеці таким чином: покажемо першу частину фільму про Норвегію, далі відбудеться його обговорення, частування чаєм і тістечками, читатимемо уривки з детективного роману норвезького журналіста, музиканта  і за сумісництвом – автора ідеї цікавого серіалу «Окупація» (2015) про вторгнення росіян у Норвегію Ю Несбьо «Безтурботний»,  переглянемо другу частину фільму, продовжимо читати «Безтурботного», а завершимо дискусією під музику норвезької групи «Ді Дере», музикантом і композитором якої є автор запропонованої для читання книги».   

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: бібліотека, юрій шивала, Ірина Андрухів, Полярна ніч у бібліотеці

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...