Уперше винниківська доросла бібліотека відкриє двері для читачів уночі
20.04.2016 17:04

23 квітня, у Всесвітній день книги, в бібліотеці-філії для дорослих відбудеться проект під назвою «Полярна ніч у бібліотеці» в рамках Європейської ночі літератури, тема якого – Норвегія. Усіх охочих просять приходити о 20 годині з каріматами та гарним настроєм.

Мешканців міста планують ознайомити з особливостями життя населення, природи, а головне – літератури Норвегії.

За словами спікера заходу Юрія Шивали,  у Винниках із пізнавальною метою відбудеться прем’єрний показ фільму про Норвегію з циклу передач про подорожі.

 Завідувач бібліотеки-філії № 34 для дорослих Ірина Андрухів розповіла: «Виглядатиме ніч у бібліотеці таким чином: покажемо першу частину фільму про Норвегію, далі відбудеться його обговорення, частування чаєм і тістечками, читатимемо уривки з детективного роману норвезького журналіста, музиканта  і за сумісництвом – автора ідеї цікавого серіалу «Окупація» (2015) про вторгнення росіян у Норвегію Ю Несбьо «Безтурботний»,  переглянемо другу частину фільму, продовжимо читати «Безтурботного», а завершимо дискусією під музику норвезької групи «Ді Дере», музикантом і композитором якої є автор запропонованої для читання книги».   

Лариса КУБСЬКА


Теги: бібліотека, юрій шивала, Ірина Андрухів, Полярна ніч у бібліотеці


Читайте також:
Коментарі
avatar