Відбулось чергове засідання 3-ої сесії Винниківської міської ради
21.04.2016 14:09

Сьогодні, 21 квітня, відбулося перше пленарне засідання третьої сесії Винниківської міської ради.

Перед початком засідання міський голова Володимир Квурт озвучив депутатські запити й звернення.

Депутат ВМР Світлана Мрочко звернулася з приводу ремонту вулиць Винник і роботи «Шкільного автобуса» та внутрішньоміського маршруту.

У своєму депутатському запиті депутат Володимир Почаєвець підняв проблеми незаконного встановлення МАФів на вул.Галицькій і зовнішнього освітлення вул.Котляревського. Депутат Юрій Шивала звернув увагу на питання щодо  перейменування вул. Папаніна. Депутат Ігор Тимець закликав під час перейменування вулиць зважати на місцеві особливості й традиції, таким чином вшановувати уродженців Винник, які своєю працею, своїм життям принесли користь громаді й Україні. Він також наголосив на ще одній болючій проблемі  - незадовільному стані з електропостачанням у Винниках.  Депутат Тарас Дмитерко звернув увагу керівництва Винник на стан безпеки пішоходів, особливо школярів, на вул. Івасюка. Адже учні СШ №29 постійно наражаються на небезпеку під час переходу згаданої вулиці, бо водії автотранспорту, порушуючи правила, перевищують швидкість.

На сесії було розглянуто багато питань, які стосуються життєдіяльності Винник і його мешканців.

Депутати також затвердили на посаду редактора КПРГ «Винниківський Вісник» Богдана Йону.

До керівництва Винник і депутатів звернулися мешканці житлового району «Загороддя» (зокрема, вул.Сагайдачного) щодо стану тамтешніх вулиць і проблем із водовідведенням.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: міська рада, Сесія


Читайте також:
Коментарі
avatar