Дуже дякую всім винниківчанам за таку увагу до нас, - Олег Проців
21.04.2016 17:34
Триває поїздка на Схід України винниківчан, учасників акції «Від серця до серця – від хати до хати». Сьогодні вони перебувають у прифронтовому Маріуполі. І саме сьогодні вони зустрілися із земляком – депутатом Винниківської міської ради Олегом Процівим, який зараз захищає Україну там, на Сході.

«Ми передали пиріг, який приготувала наша винниківчанка-поетеса Віра Демцюх нашому мужньому захисникові Олегу Проціву, - мовить отець Орест Чекан. – Усе добре, ми зустрічаємося з багатьма людьми, передаємо їм подарунки від винниківської громади.»

Пан Олег Проців також розповів, що чекав на земляків. Адже з Інтернету дізнався про акцію громади Винник «Від серця до серця – від хати до хати.»

«Завтра буде рік, відколи я перебуваю на віськовій службі, - мовить Олег Проців. – Я дуже щасливий від сьогоднішньої зустрічі, від того, що побачив і поспілкувався зі своїми земляками. І дуже дякую всім винниківчанам за таку увагу до нас, солдатів. А вареники - дуже смачні. Щиро дякую всім, хто долучився до згаданої акції. Щодо мене, то чекаю на демобілізацію. Зараз проходжу службу в Донецькому прикордонному загоні в Маріуполі. Тут ситуація більш-менш спокійна, але ми, військові, пильність тепер не втрачаємо. Багато заводів у Маріуполі зараз простоюють, тому й екологія також покращилася, від моєї служби до Азовського моря недалечко. Бачу, що рибалки ловлять рибу. Та вдома найкраще, з нетерпінням чекаю свого повернення в рідні Винники.»

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Вареники для фронту, Орест Чекан, Олег Проців


Читайте також:
Коментарі
avatar