В мережі з'явився клон сайту "Винники Plus" (ОНОВЛЕНО)
22.04.2016 20:01
Днями в мережі з'явився cайт з точною копією назви нашого сайту Винники Plus. Що цікаво, що даний ресурс виходить щей під старим доменним ім'ям нашого сайту - vinnikiplus.in.ua.

Під цим доменним ім'ям сайт "Винники Plus" виходив з 7-го лютого 2010 року. З червня минулого року і до 7 лютого 2016 року сайт виходив з цим доменним ім'ям, а також і з новим plus.lviv.ua. Так, як майже за рік наш сайт з новим доменним ім'ям повністю проіндексувався в пошукових системах мережі, необхідності виходити з двома доменними іменами нестало. Оплата за доменне ім'я vinnikiplus.in.ua, була припинена і сайт в даний час виходить тільки з доменним ім'ям plus.lviv.ua.

Не можу зрозуміти людей, які цей сайт-клон створили, і для чого це їм потрібно...  Просто хочу повідомити, що ніякого відношення до цього ресурсу я і редакція сайту не має.

Хочу нагадати, що раніше назву сайту "Винники Plus" присвоїла і газета, шеф-редактором якої є бізнесмен Павло Фіщук.

Також від імені редакції хочу повідомити, що той, хто буде публікуватись, давати інтерв'ю та розміщувати рекламу на вищезгаданих ресурсах-клонах, зі зрозумілих причин, не буде мати змоги зробити те саме на нашому сайті.

Засновник та головний редактор сайту "Винники Plus" Богдан Йона


P.S. Є така штука в Інтернеті, як "Кеш інтернета", де можна побачити, як виглядав і з яким доменним ім'ям виходив сайт у минулому. Нижче скріншот з цього сервісу де видно, що дизайн сайту vinnikiplus.in.ua такий, як і зараз у сайту з доменним ім'ям plus.lviv.ua. І зовсім не схожий з цією пародією-клоном, яка з'явилася недавно (http://vinnikiplus.in.ua/)!

А тут посилання на цей сервіс, де буть-хто може знайти любий сайт, якого вже не існує - https://archive.org/


Теги: Винники Plus, клон, Сайт


Читайте також:
Коментарі
avatar