У Винниках створено Благодійний фонд
22.04.2016, 12:47
Створення Благодійного фонду «Милосердя Винники» – ініціатива виконкому Винниківської міської ради. Метою його заснування є допомога винниківчанам, які перебувають у складних життєвих обставинах. Коли люди не можуть дату раду з фінансовим тягарем, який з’явився через необхідність оплачувати величезні суми на лікування, непередбачені складні життєві обставини, вони потребують сторонньої допомоги,  милосердя кожного з нас.

«Пріоритет у наданні допомоги – хвора людина, – пояснює голова Фонду Галина Стеців, бо саме ті винниківчани, які зіткнулися зі серйозними проблемами зі здоров’ям, найменш захищені. Буває, що людина, опинившись сам на сам із своєю хворобою, зневірившись, каже: «Не маю грошей на лікування. Буду помирати». Фонд у Винниках – можливість врятувати або хоча б поліпшити життя конкретних людей. Кожна гривня, віддана на благодійність, буде витрачена за призначенням».

Формується ефективна платформа взаємодії між жертводавцями і отримувачами допомоги. Заплановано встановити скриньки для пожертв у всіх громадських місцях міста. Їх опломбують і контролюватимуть надходження та витрати.  

Історії конкретних людей, яким потрібна допомога, будуть детально вивчатися. Для цього та для керуванням грошовими потоками створено наглядову раду, в яку входять Петро Стецко, Наталя Огоновська, Галина Стеців, Богдан Шустер, Діана Мельник, Надія Жигало.   

У Винниках є певна частина людей, які потребують лікування постійно.  Деякі мають діагнози, які для здорових людей зовсім незрозумілі й викликають жах вже від їхньої назви (гастродуеденіт, епілепсія, міонія,  хвороба Паркінсона  та ін.). Наприклад, для лікування 20-річного винниківчанина, які хворий на муковісцидоз, на місяць потрібно 20 тисяч гривень.

За інформацією завідувача 2-го поліклінічного відділення Надії Жигало, на обліку в поліклініці є діти із затримкою  психофізичного розвитку,  ДЦП, 49 дітей-інвалідів із множинними вадами розвитку, вродженими патологіями, діти, які  не виходять із лікарень через тяжкий анамнез. У Винниках є лежачі хворі, які не пересуваються (73 особи, люди працездатного віку), онкохворі ( 59 осіб на обліку).

Багатьом потрібні дорогі препарати, якими держава не може забезпечити через недофінансування медичної галузі.

Ісус Христос сказав: "Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний" (Лк. 6, 36). Чуйність до проблем інших і посильний внесок кожного – це моральна і матеріальна підтримка людей, для яких ви, можливо, залишилися останньою ниточкою, що з’єднує їх із життям.

Завдяки пожертвам громадян нашого міста буде можливість врятувати не одне життя.

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: фонд, Галина Стеців, милосердя, Милосердя Винник, міська рада

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...