У Винниках створено Благодійний фонд
22.04.2016 12:47
Створення Благодійного фонду «Милосердя Винники» – ініціатива виконкому Винниківської міської ради. Метою його заснування є допомога винниківчанам, які перебувають у складних життєвих обставинах. Коли люди не можуть дату раду з фінансовим тягарем, який з’явився через необхідність оплачувати величезні суми на лікування, непередбачені складні життєві обставини, вони потребують сторонньої допомоги,  милосердя кожного з нас.

«Пріоритет у наданні допомоги – хвора людина, – пояснює голова Фонду Галина Стеців, бо саме ті винниківчани, які зіткнулися зі серйозними проблемами зі здоров’ям, найменш захищені. Буває, що людина, опинившись сам на сам із своєю хворобою, зневірившись, каже: «Не маю грошей на лікування. Буду помирати». Фонд у Винниках – можливість врятувати або хоча б поліпшити життя конкретних людей. Кожна гривня, віддана на благодійність, буде витрачена за призначенням».

Формується ефективна платформа взаємодії між жертводавцями і отримувачами допомоги. Заплановано встановити скриньки для пожертв у всіх громадських місцях міста. Їх опломбують і контролюватимуть надходження та витрати.  

Історії конкретних людей, яким потрібна допомога, будуть детально вивчатися. Для цього та для керуванням грошовими потоками створено наглядову раду, в яку входять Петро Стецко, Наталя Огоновська, Галина Стеців, Богдан Шустер, Діана Мельник, Надія Жигало.   

У Винниках є певна частина людей, які потребують лікування постійно.  Деякі мають діагнози, які для здорових людей зовсім незрозумілі й викликають жах вже від їхньої назви (гастродуеденіт, епілепсія, міонія,  хвороба Паркінсона  та ін.). Наприклад, для лікування 20-річного винниківчанина, які хворий на муковісцидоз, на місяць потрібно 20 тисяч гривень.

За інформацією завідувача 2-го поліклінічного відділення Надії Жигало, на обліку в поліклініці є діти із затримкою  психофізичного розвитку,  ДЦП, 49 дітей-інвалідів із множинними вадами розвитку, вродженими патологіями, діти, які  не виходять із лікарень через тяжкий анамнез. У Винниках є лежачі хворі, які не пересуваються (73 особи, люди працездатного віку), онкохворі ( 59 осіб на обліку).

Багатьом потрібні дорогі препарати, якими держава не може забезпечити через недофінансування медичної галузі.

Ісус Христос сказав: "Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний" (Лк. 6, 36). Чуйність до проблем інших і посильний внесок кожного – це моральна і матеріальна підтримка людей, для яких ви, можливо, залишилися останньою ниточкою, що з’єднує їх із життям.

Завдяки пожертвам громадян нашого міста буде можливість врятувати не одне життя.

Лариса КУБСЬКА


Теги: фонд, Галина Стеців, милосердя, Милосердя Винник, міська рада


Читайте також:
Коментарі
avatar