Монахи-салезіани спорудять у Винниках навчально-спортивний комплекс!
22.04.2016 19:37

Сьогодні, 22 квітня, відбулося засідання виконавчого комітету Винниківської міської ради.

Члени виконкому розглянули питання про безкоштовну передачу основних засобів ДП «Добробут»  МКП «Винниківське», затвердили зразки бланків Винниківської міської ради. Серед інших питань, розглянутих на сьогоднішньому засіданні, зокрема, були й щодо надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим винниківчанам, щодо затвердження технічних умов на централізоване водопостачання та водовідведення ЖБК «Злагода» на вул.Сахарова й ТзОВ «Мега Тек» на вул. Винна Гора, щодо внесення змін у технічні умови та обмеження забудов земельних ділянок, про присвоєння поштових адрес, про затвердження розрахунків розмірів  пайових внесків за будівництво й реконструкцію приміщень, про надання будівельних паспортів забудов земельних ділянок тощо.

Представник МКП «Винниківське» Олег Горінь  розповів присутнім про найбільш аварійні ділянки водогонів на території Винник і про шляхи вирішення цієї проблеми.

Також відбулося обговорення проблем, що стосуються фірм-забудовників, які споруджують у Винниках багатоквартирні житлові будинки. Зокрема, було наголошено на тому, що забудовники зобов‘язані виконувати умови угод (вчасно платити інвестиційні внески, спорудити соціальні об‘єкти (зокрема, й дитячий садочок), не руйнувати й не засмічувати будівельною технікою вулиць Винник тощо).

Також було надано дозвіл на проектування та будівництво у Винниках навчально-спортивного корпусу зі спортивними майданчиками на земельній ділянці на вул. Галицькій, 13б (на території монастиря Салезіанського згромадження).

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: спортивний комплекс, Олег Горін, ДП Добробут, виконком, МКП Винниківське, засідання


Читайте також:
Коментарі
avatar