У крамничці "Оселі" буде майстер-клас "Еко-писанка" для батьків і дітей
23.04.2016, 13:13

Бажання, дитяча уява, позитивне налаштування, звичайні крупи та природні матеріали, фахові поради – це складові гарної еко-писанки. Майстер-клас із виготовлення писанок із природних матеріалів, а також ниток, паперових серветок тощо відбудеться у приміщенні крамнички Спільноти «Емаус-Оселя» 27 квітня 2016 р. о 15:30. Про це повідомила голова Винниківського осередку Батьківської ради Львівщини Марія Франчук разом зі Спільнотою "Емаус - Оселя". 

Усіх бажаючих просять попередньо зареєструватися.

 «Такий майстер-клас, на мою думку, є корисним тому, що можна створити красу своїми руками з малими витратами, з того, що у нас є завжди під руками, – каже вчителька молодших класів, мама Іванна Мазур. – Така писанка є справжнім дивом і чимось новим, бо не всім вдається зробити писаночку писачком. Чи то не вміють, чи то бракує часу. А використання природнього матеріалу в роботі – це створення чогось незвичайного зі звичайних матеріалів. І вартість такої писанки зростає, бо це робота дитячих рук. Але, головне – навчити правильно розміщувати візерунок, поєднувати між собою еко-матеріали, навчити дітей цінувати те, що подароване природою».

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: майстер-клас, Емаус-Оселя, Іванна Мазур, діти, Марія Франчук, писанка

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...