У Винниківській бібліотеці для дорослих відбулася перша нічна акція (ФОТО)
23.04.2016 22:35

У суботу, 23 квітня, у Всесвітній день книги, бібліотека-філія № 34 ЦБС для дорослих постала перед читачами в незвичному амплуа. Вперше вона запросила винниківчан у гості не під час робочого дня, а уночі. Тут відбулася «Полярна ніч у бібліотеці», яку присвятили Норвегії. Місцева бібліотека стала однією з п’яти у Львові, які відкрили двері для нічних акцій. Ці бібліотеки  спеціально обирали для участі в проекті.

На 20.00 годину почали сходитися бажаючі дізнатися про Норвегію і люди, яким було цікаво подивитися, що ж таке тут відбуватиметься, адже для Винник такий вид проведення дозвілля є новинкою.  Очікувалося, що прийде молодь, але у залі бібліотеки вмощувалися (на каріматах, стільцях) винниківчани різного віку, прийшли й сімейні пари.

Завідувач бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів ознайомила присутніх із програмою «Полярної ночі», представила винниківчанина Юрія Шивалу, який підкреслив, що наша бібліотека – не нудний заклад із старими, ще радянськими книжками, а плацдарм для нових ідей, стає відкритим простором для спілкування. Після невеличкого вступу всі з цікавістю дивилися україномовний фільм, автором і ведучим якого є Ю. Шивала, про Норвегію. З великого екрану постала країна, якою її побачили українські мандрівники: кадри невідомої природи, місцевих традицій, особливостей побуту.

У невимушеній атмосфері, яка радше нагадувала не офіційний захід, а гостювання у добрих друзів, частували кавою, чаєм і тістечками, по черзі читали  уривки з детективного роману норвезького журналіста, економіста  Ю. Несбьо «Безтурботний»,  звучала музика норвезької групи «Di Derre», музикантом і композитором якої він є.

Лариса КУБСЬКА


Теги: Ірина Андрухів, юрій шивала, бібліотека, Полярна ніч у бібліотеці


Читайте також:
Коментарі
avatar