У Винниках відбувся XVI фестиваль весни і таланту (ФОТО)
24.04.2016 17:42
Будинок дитячої та юнацької творчості м. Винники запросив винниківчан і гостей міста на щорічний фестиваль «Великодні барви», що відбувся сьогодні, у Вербну неділю. Присвятили його величному святу – Великодню.

Стіни БДЮТу прикрасили роботами вихованців цього закладу – гуртків ужиткового мистецтва «Перевесло», образотворчого мистецтва «Веселі долоньки» і «Дитячий вернісаж». 

Малюнки, на яких були чудернацькі тваринки, великодні кошички, писанки, пасочки, квіти, пейзажі, випромінювали доброту, несли запах весни, атмосферу Великодня. Про роботи своїх вихованців з гордістю розповіли керівники гуртків образотворчого мистецтва Олександра Шендера («Веселі долоньки») і Олена Зозуля («Дитячий вернісаж»).

Керівник гуртка ужиткового мистецтва Оксана Куш зазначила, що цього навчального року вчитися працювати з бісером прийшло багато нових діточок. Серед гуртківців є навіть першачки, які також подали свої роботи на виставку, хоч і працювали наразі над  нескладними виробами – браслетиками, ланцюжками.

Вже справжня майстриня –   Олена Савчин (11 років) – представила роботи на індивідуальному стенді – писанки, кольє, браслети, сережки з бісеру. Чимало виробів виготовила Вікторія Цимбалюк (12 років). Багаторічна учасниця фестивалю «Великодні барви» Софія Юркевич і цього року потішила своїми роботами, зокрема більшість присутніх зупинялися біля її вишитого бісером рушника.   Багато праці доклала до виготовлення краватки Настя Вікторович (13 років) і Марта Стеців (12 років), яка представила на огляд оригінальне кольє.

 «Фестиваль – це свято не лише дітей, а й батьків і наших педагогів, – зазначила директор Будинку дитячої та юнацької творчості Ольга Соколик. – Завдяки йому діти мають можливість показати свої здобутки за цей навчальний рік, долучитися  до скарбниці української культури. Наш фестиваль має на меті сприяти розвиткові дитячої творчості. Основні завдання, які ставимо під час його проведення, – підтримка талановитих дітей, залучення громадськості до народної творчості».

Привітав юні таланти Винник співорганізатор, добродійник, почесний голова журі фестивалю Богдан Голіян.

Багато гарних слів про творчі роботи гуртківців висловила гостя фестивалю – завідувач сектору культурно-освітньої роботи в музеї ім. Андрея Шептицького у Львові Марія Цимбаліста.

Від влади привітали учасників фестивалю, батьків і педагогів міський голова Винник Володимир Квурт, начальник відділу гуманітарної політики та соціального захисту ВМР Зоряна Корчовська.

Музичні весняні вітання прозвучали від вихованців БДЮТу Вероніки Антоняк, Богдана Іванця, Христини Тинкалюк, зразкового дитячого хору «Оберіг».

Учасників фестивалю нагородили дипломами лауреата та пам’ятними подарунками.

Лариса КУБСЬКА


Теги: Великдень, Великодні барви, будинок школяра, Фестиваль, БДЮТ


Читайте також:
Коментарі
avatar