«Рух» став одноосібним лідером Прем'єр-ліги Львівщини (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
25.04.2016 16:29

Сьогодні, 24 квітня, винниківський «Рух» на своєму полі провів черговий поєдинок Прем'єр-ліги Львівщини, здобувши перемогу з розгромним рахунком 5:1 над «Гірником» з Ново-Яворівська. Після цієї впевненої перемоги «Рух» очолив турнірну таблицю!

Гості не довго змогли витримати стрімкі атаки господарів, бо вже на 14-ій хвилині Володимир Макар відкрив рахунок – 1:0. На 25-ій хвилині Олексій Омельченко  «прострілив» із лівого флангу, а Віталій Романюк майстерно підставив ногу – 2:0.  Автором третього м‘яча на 54-ій хвилині став уже сам Олексій Омельченко. Згодом гірники один м‘яч «відквитали». Та «Рух» сьогодні мав значну перевагу й ще двічі вразив ворота гостей. На 74-ій хвилині Андрій Баглай ударом зі штрафного зробив рахунок – 4:1. А крапку у цій грі на 79-ій хвилині матчу поставив Денис Андреєв забивши п'ятий м'ятий м'яч у сітку воріт гостей (фото). Треба відзначити, що цей м'яч міг бути на рахунку ветерана і граючого тренера "Руху" Романа Манорика. Як видно з фото, лише трохи не хватило Роману, щоб замкнути простріл Володимира Макара. Але ветерана підстрахував молодий гравець і м'яч затріпотів у сітці воріт.

«Сьогодні наші гравці виконали всі настанови на матч, тому я вперше в цьому сезоні задоволений їхніми діями, - коментує поєдинок старший тренер «Руху» Роман Гданський. – Порівнюючи гру й результат сьогодні й минулої неділі, зауважу, що й тиждень тому в нас була така ж перевага. Але в минулому поєдинку була дуже низька реалізація гольових моментів, у наших футболістів не було впевненості в собі, психологічно вони не були готовими. А зараз все налагодилося, тому я й задоволений. Не забуваймо, що наші лідери Богдан Костик і Олег Шептицький травмовані.»

Юнацький склад «Руху» також здобув сьогодні вольову перемогу. Юні винниківчани програючи, зуміли «переламати» хід гри й перемогти – 2:1.

Спостерігач: Мирон Біць

Голи: Макар Володимир, 14 (1:0); Романюк Віталій, 26 (2:0); Омельченко Олексій, 57 (3:0); Крив`як Василь, 73 (3:1); Баглай Андрій, 74 (4:1); Андрєєв Денис, 84 (5:1)

"Рух" Винники: Шевчук Юрій (Дяченко Олександр, 87); Романюк Віталій (Миць Богдан, 69); Вільчинський Богдан; Бойко Роман; Баглай Андрій; Федорів Володимир; Кікоть Андрій; Яким Ростислав (Андрєєв Денис, 75); Іванов Роман (Олег Панасюк, 64); Макар Володимир; Омельченко Олексій (Манорик Роман, 82)

"Гірник" Новояворівськ: Михалевич Олександр; Маковецький Іван; Мацько Андрій; Худоба Руслан; Піщальник Юрій (Андрушко Іван, 46); Павлів Остап (Хомік Володимир, 78); Николишин Тарас; Сікорський Михайло; Крив`як Василь; Гришак Ростислав (Пштир Роман, 58); Коцовський Олег (Родич Ігор, 87)

Попередження: Вільчинський Богдан, 51; Федорів Володимир, 72; Пштир Роман, 76

Теги: Рух Винники, Гірник Новояворівськ, прем'єр-ліга Львівщини