Благодійний фестиваль "Святкуймо Воскресіння разом" запрошує в Шевченківський гай
26.04.2016 11:20
«Церква дбає…». Саме під таким гаслом пройде восьмий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом».

Святкуймо Воскресіння разом

8 травня 2016 року у Шевченківському гаю БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ проведе восьмий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом», щоб у великому дружньому колі розділити радість Воскресіння Христового та продовжувати багатовікові традиції українського народу, повідомляє Львівська газета.

Майже кожен майданчик, що буде представлений під час фестивалю стосуватиметься діяльності різноманітних структур Львівської архиєпархії УГКЦ.

Фестиваль розпочнеться з Архиєрейської літургії об 11.00 у церкві св. Миколая. Отець, який відповідальний за Душпастирство нечуючих ЛА УГКЦ, співслужитиме її мовою жестів.

«Фестиваль – не лише майданчик зустрічі, а й чудова нагода ближче познайомитися з соціальним служінням Церкви та просто поспілкуватися, щоб зарядитися духовним настроєм», – каже директор БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ, о. Тарас Милян.

З 13.00 до 20.00 відбудеться великий концерт за участю відомих українських виконавців, дітей з Центру дитячої та юнацької творчості Галичини, колективів з різних парафій, Школи для дітей з вадами слуху.

Під час фестивалю проводитимуть різноманітні майстер-класи для молоді, дітей різного віку та осіб старшого віку: писанка-витинанка, прикраси зі шкіри, оригамі, писанка в техніці квілінг, розпис писанки-пряника, флористика, вироби з фетру та інші. Для дітей протягом двох днів діятиме інтерактивний майданчик з забавами, цікавими конкурсами, бансами. Молодь зможе взяти участь у водінні гаївок, козацьких забавах. Гості, які люблять подарунки зможуть взяти участь у благодійній дитячій та дорослій лотереях та виграти багато цікавих призів. Кожен, кого цікавить глибока розмова про духовне, матиме змогу поспілкуватися на тему милосердя на інтелектуальному майданчику.

Також під час фестивалю будуть представлені цікаві майданчики від комісій Пасторального відділу Львівської Архиєпархїї УГКЦ.

«Під час фестивалю кожен зможе цікаво та корисно провести час, незалежно від віку та вподобань», – повідомляє координатор фестивалю Марта Батринюк.

Фестиваль організовують у співпраці з Львівською міською радою, Львівською обласною державною адміністрацією, Центром дитячої та юнацької творчості Галичини, мережею аптек «D.S.», компанією «AVE Львів», ВАТ «Троттола», ТзОВ ТВК «Львівхолод».


Теги: Фестиваль, Воскресіння, Шевченківський гай


Читайте також:
Коментарі
avatar