"У винниківській поліклініці на обліку є 42 учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС", – Надія Жигало
26.04.2016, 14:16
Надія Жигало

У місцевому поліклінічному відділенні сьогодні, 26 квітня, відбулося вшанування хвилиною мовчання пам’яті тих, хто загинув, ліквідовуючи аварію на Чорнобильській АЕС. Також працівники прослухали виступ керівника закладу про наслідки і медико-соціальні аспекти Чорнобильської катастрофи, що сталася 30 років тому.

«Маємо на диспансерному обліку  42 особи, які є учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, з них 33 винниківчанина належать до І та ІІ категорії, тобто є безпосередніми ліквідаторами аварії, а також є п’ятеро дітей-інвалідів, які народилися в сім’ях ліквідаторів», – розповіла завідувач 2-го поліклінічного відділення комунальної 6-ї міської поліклініки Львова Надія Жигало.

За словами Н. Жигало, щороку люди цієї категорії проходять медогляд, а при потребі – частіше. Медики заповнюють спеціальну форму, щоб спостерігати за здоров’ям чорнобильців. Станом на сьогодні люди, які постраждали під час ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, забезпечені пільговими медикаментами. На відміну від минулого року  перебоїв із постачанням ліків немає.

«Незручність для винниківчан-чорнобильців є в отриманні медикаментів, – каже Надія Жигало. – Наші лікарі виписують рецепти на потрібні  ліки, але отримати їх можна тільки у Львові – в конкретно визначеній аптеці. Інколи в той день нема ліків і потрібно їздити, щоб придбати необхідне, повторно. Цю ситуацію варто переглянути, щоб кожен міг придбати ліки у найближчій до дому аптеці».

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: чорнобиль, Надія Жигало, ліквідатори, медичний облік

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...