Винниківський «Зорепад» підкорив журі моделями із вторинної сировини та пакувальних матеріалів
26.04.2016 16:27
Що можна зробити із вторинної сировини, пакувального і природних матеріалів (соломи, насіння, зерна, морських черепашок тощо)? Виявляється, одяг! Ще й отримати за свої ідеї нагороди. Для того, щоб показати креативність творчих дітей, сконструювати незвичні моделі, а також для збереження довкілля та формування екологічної культури в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини (Погулянка) провели ІІ Львівський міський фестиваль-конкурс екологічної творчості "Ековернісаж – 2016».

Участь у ньому взяли учасниці гуртка конструювання, моделювання та пошиття одягу "Зорепад" Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники. Діти представили роботи, які вони підготували разом із керівником гуртка Олександрою Суботою.  

«Політ творчої фантазії та неординарність не були непомічені членами журі, – розповіла директор Будинку дитячої та юнацької творчості Ольга Соколик. – Наші юні модельєри отримали ІІ та ІІІ місця за колекції "Геометрія" (моделі з картону) та "Авангард" (моделі з паперу, поліетилену, світлодіодів) у двох вікових категоріях – 10-12 років і 13-16 років» .

Лариса КУБСЬКА


Теги: конкурс, одяг, будинок школяра, Фестиваль, вторинна сировина, БДЮТ


Читайте також:
Коментарі
avatar