Громада провела в останню путь Олесю Саноцьку (ВІДЕО)
27.04.2016 15:16

Сьогодні, 27 квітня, поховали незмінного директора і засновницю Львівської міської громадської організації «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», громадську діячку, світлу, чуйну та добру людину – Олесю Саноцьку, яка прожила надзвичайно достойне, але коротке життя. Громаду шокувала звістка про її смерть. 24 квітня Олеся Саноцька на 47 році пішла з життя через важку хворобу, з якою вона мужньо боролася.

Такого багатолюдного похорону у Винниках не було вже давно. Попрощатися з Олесею Саноцькою, помолитися за неї у церкву Різдва Івана Хрестителя прийшли не тільки винниківчани, а й її друзі та знайомі зі Львова та інших міст, багато священиків.  Вона змогла повернути до нормального життя чимало людей, які опинилися в безвиході, нікому не відмовляла, намагалася всім допомогти…

Її серце горіло любов'ю до людей...

«Милосердними були справи, які творила ця християнська душа, – сказав отець Володимир Климюк, – її серце горіло великою любов’ю до людей. У неї була особлива риса – внутрішній мир, який несла в своєму серці. Люди не хочуть сьогодні бути інструментом Божого милосердя, а вона уподібнилася до Господа Ісуса Христа і сьогодні Господь кличе її по небесну нагороду».

Після проведення чину похорону в церкві Різдва Івана Хрестителя багатолюдна процесія вирушила містом до спільноти «Оселя». Поховали Олесю Саноцьку на старому цвинтарі у Винниках.

За ініціативою міського голови Винник Володимира Квурта і його заступника Богдана Шустера до Дня незалежності заплановано назвати одну з вулиць Винник на честь Олесі Саноцької. Це дозволить закарбувати пам'ять про неї навіки, зберігши її добрі справи в історії міста.

Лариса Кубська


Теги: Емаус-Оселя, похорон, Олеся Саноцька


Читайте також:
Коментарі
avatar