Угруповання, які готували провокації на травневі свята у Львові, затримали (ВІДЕО)
28.04.2016, 14:59
У Львові викрили групу осіб, яка готувала провокаційний «першотравневий марш» від імені одного з ліворадикальних угруповань. Метою акції була дестабілізація ситуації в регіоні. Про це повідомляє Львівівський портал, посилаючись на інформацію прес-служби СБ України.

Під час обшуків за місцем проживання зловмисників правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та агітаційні матеріали, спрямовані на організацію та проведення маршу із антидержавними закликами.

Відкрито кримінальне провадження за дії, спрямовані на насильницькузміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади.

Також у Львові СБ України спільно з прокуратурою викрила угруповання, яке в соцмережах називало себе «антифашистьський супротив Львова» та готувало провокації на 9 травня.

Зловмисники готували та поширювали матеріали, які популяризують тоталітарний режим із використанням комуністичної символіки.

Під час обшуків у провокаторів вилучено комп’ютерну техніку та матеріали з доказами антиукраїнської діяльності.

Відкрито кримінальне провадження за участь у терористичній організації.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: обшук, травневі свята, 9 травня, кримінальне провадження, 1 травня, СБУ, провокація

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...