Коли складали маршрут, усі сказали - спочатку до "Огоновського"
30.04.2016, 10:36

Звичайний водій. Звичайний волонтер. Та не так все і звичайно. Пан Андрій Огоновський, відслуживши рік в АТО і повернувшись живим та здоровим в Винники, немає часу на відпочинок. Він і дальше дбає про своїх побратимів котрі зупиняють московську чуму.

Так пише у Facebook про винниківчанина, ветерана АТО, Андрія Огоновського його товариш волонтер Роман Сас.

"Першим ділом він з друзями відремонтував автомобіль, який в АТО став йому, як член сім'ї. Зібрав святкових смаколиків та найбільш необхідні речі, яких потребують його побратими, і в перед.

Я мав чесьть їхати з Андрієм тривалий відрізок нашої подорожі. Адрій їхав, як додому, там назавжди залишилась частинка його життя, власноруч змайстровані апартаменти, банька та багато іншого побуту.

Коли я перший раз вирушив на схід усі чекали коли заїдем до Огоновського, а як потрапив туди, то зрозумів чому туди так спішать. Це одно із небагатьох місьць де ідеальна чистота, дисципліна, та гуляє український дух. Спілкувались згадували попередні зустрічі та, як познайомились, а коли складали маршрут, усі сказали спочатку до "Огоновського".

Мені направду приємно, що зустрів на своєму шляху такого друга, воїна, та бойового волонтера.", - пише Роман Сас.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: волонтери, побратими, Андрій Огоновський, Воїн

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...