Матері-героїні Винник отримають матеріальну допомогу
04.05.2016 12:36
До Міжнародного Дня сім'ї Винниківська міська рада  надасть матеріальну допомогу матерям-героїням. На сьогодні у Винниках живе десять жінок, які мають такий статус. Про це повідомила спеціаліст з питань соціального захисту Винниківської міської ради Іванна Іванчук.

Почесним званням за материнську самовідданість, народження та належне виховання дітей нагороджені винниківчанки Марія Федишин, Марія Карачевська, Зиновія  Сподар, Ольга Букартик, Даниїла Гедз, Пелагія Лещишин, Іванна Стефанишин, Марія Боднар, Ірина Дембіцька, Ганна Романюк.  

За інформацією Іванни Іванчук, починаючи з 2004 року, Указом Президента України  жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, присвоюється почесне звання України  „Мати-героїня”.

Рішення про порушення клопотання на присвоєння почесного звання України „Мати-героїня” приймається органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади і подаються Президентові України через відповідні обласні державні адміністрації. Органи, яким надано право вносити подання про присвоєння почесних звань, надсилають на ім’я Президента України зазначене подання і нагородний лист установленого зразка. У нагородному листі зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання.

Отже, для отримання почесного звання «Мати-героїня» необхідно подати  у Винниківську міську раду нагородний лист з обов’язковим заповненням п. 13 (мають бути зазначені конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання (4 екз. оригіналу); копії свідоцтв про народження дітей (по 2 екз.); довідка про склад сім’ї; лист-клопотання; витяг із протоколу засідань органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ, організацій, на яких було прийнято рішення про висунення кандидатур для відзначення; копія паспорта (1,2, 11 сторінки).

Лариса КУБСЬКА


Теги: матеріальна допомога, сім'я, діти, виховання, день сім'ї, міська рада, Іванна Іванчук, Мати-героїня


Читайте також:
Коментарі
avatar