Личаківська ДПІ інформує громадян щодо поступлень до державного та місцевих бюджетів у квітні 2016 року
04.05.2016 17:04
Личаківська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує громадян щодо поступлень до державного та місцевих бюджетів у квітні 2016 року.

Понад 62 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевого бюджету Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області

Протягом квітня 2016 року платники податків Личаківської ОДПІ сплатили до місцевого бюджету 62,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, в тому числі Шевченківським відділенням забезпечено в місцевий бюджет - 22,0 млн.грн. ПДФО, Жовківським відділенням – 6,9  млн. грн.

До державного бюджету надійшло 21,6 млн. грн., в тому числі Шевченківським відділенням забезпечено в державний бюджет - 7,7 млн.грн. ПДФО, Жовківським відділенням – 2,4  млн.грн.

В загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевого бюджету, що контролюються Личаківською ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, частка сплаченого податку на доходи фізичних осіб протягом квітня 2016 року склала 56 %, від загальної суми надходжень до державного бюджету – 28 %.

112 мільйонів гривень податкових платежів надійшло до місцевого бюджету Личаківської ОДПІ

Протягом квітня 2016 року платники податків, які перебувають на обліку в Личаківській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, перерахували до місцевої казни 112 млн. грн. податків, зборів, платежів. в тому числі від Шевченківського відділення надійшло 44,6 млн. грн. податкових платежів, а від Жовківського -  15,2 млн.грн.

Основними джерелами наповнення місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб – 62,6 млн. грн., земельний податок – 13,1 млн. гривень., єдиний податок – 16,6 млн.грн.

Понад 8 млн. грн. податку на прибуток надійшло до бюджету з початку цього року

Протягом квітня 2016 року платники податку на прибуток Личаківської ОДПІ  Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до бюджету 8,1 млн. гривень. В тому числі Шевченківським відділенням забезпечено поступлень в сумі - 3,8 млн.грн., Жовківським відділенням – 1,2  млн.грн.

Понад 11 мільйонів гривень акцизного податку надійшло до місцевого бюджету

Протягом квітня 2016 року платники податків Личаківської ОДПІ, які виготовляють або реалізовують підакцизну продукцію, перерахували до державної скарбниці 175,4 тис.грн.  акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів.

Надходження від роздрібного продажу акцизу поповнили місцевий бюджет на 11,4 млн. грн. В тому числі Шевченківським відділенням забезпечено до місцевого бюджету – 5,3  млн.грн., Жовківським відділенням -  3,9 млн.грн. акцизного податку.

Нагадаємо, з 1 січня 2015 року до кола платників акцизного податку увійшли роздрібні торговці алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами, а також паливом. Податковим кодексом передбачено ставку акцизного податку 5%. Звітним податковим періодом для роздрібного продажу акцизу є календарний місяць.

Майже 245 тисяч гривень надійшло транспортного податку

Протягом минулого місяця цього року платники транспортного податку, які перебувають на обліку у Личаківській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області перерахували до місцевого бюджету 244,7 тис.грн., в тому числі Шевченківським  відділенням забезпечено 171,7   тис.грн.,  Жовківським відділенням -  20,9 тис.грн., що перевищило планові показники на 114,7 тис.грн.

Нагадаємо: об’єктом оподаткування у 2016 році є легкові автомобілі, середньоринкова вартість яких становить понад 1 033 500 грн. та з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно).

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік та становить, як і раніше, 25 000 грн. за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року  і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Майже 40 млн. гривень ПДВ надійшло до бюджету від платників Личаківського району

У квітні 2016 року підприємства, що перебувають на обліку в Личаківській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, сплатили до державної скарбниці 36,9 млн. гривень податку на додану вартість. В тому числі платниками Шевченківського відділення забезпечено    поступлень в сумі – 17,1млн.грн.,  Жовківського відділенням – 4,3  млн.грн.ПДВ.

Порівняно з аналогічним періодом 2015 року цьогоріч надходження зросли на 8,5 млн. гривень.  

Платники Личаківської ОДПІ перерахували до бюджету 216 тисяч гривень екологічного податку

Таку суму екологічного податку перерахували до державного бюджету у квітні 2016 року суб’єкти підприємницької діяльності, які перебувають на обліку в Личаківській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області. В тому числі протягом місяця від платників податків Шевченківського відділення надійшло  - 4,9 тис. грн., Жовківського -  4,4 тис.грн. екоподатку.

Залишаються платниками екоподатку суб'єкти господарювання, які здійснюють:

– викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення;

–   скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти; розміщення відходів;

–   утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені);

– тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.

Понад 319 млн. грн. єдиного соціального внеску надійшло до бюджету від платників Личаківського району

Платники податків, які перебувають на обліку в Личаківській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, з початку року перерахували 319,4 млн.грн. єдиного соціального внеску.

В тому числі платники Шевченківського відділення забезпечили з початку року надходження ЄСВ в сумі  124,5 млн.грн., платники Жовківського відділення сплатили ЄСВ -   41,2   млн.грн.

Звертаємо увагу платників податків: відповідно до внесених змін з січня 2016 року єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування для платників, зазначених у статті 4 Закону України від 8 липня 2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», встановлюється у розмірі 22% до визначеної статтею 7 Закону №2464 бази нарахування єдиного внеску, диференційовані ставки єдиного внеску залежно від класу професійного ризику виробництва відсутні. З 2016 року не утримується єдиний соціальний внесок із заробітної плати.

На допомогу армії надійшло понад 7,5 млн. гривень військового збору

Протягом квітня суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Личаківській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, сплатили 7,5 млн.грн. військового збору, в тому числі платники Шевченківського відділення  забезпечили надходження військового збору  в сумі - 2,9 млн.грн., платники Жовківського відділення сплатили військовий збір у сумі – 754,6 тис.грн.

Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні, податкові агенти. Кошти, які надходять до бюджету від військового збору, призначені активізувати обороноздатність нашої держави. Крім того, вони будуть спрямовуватись на відбудову зруйнованих територій та підтримку біженців.

До місцевого бюджету надійшло майже 17 млн. грн. єдиного податку

Платники податків, які перебувають на обліку в Личаківській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області та застосовують спрощену систему оподаткування, протягом квітня 2016 року сплатили 16,6 млн.грн. єдиного податку, в тому числі Шевченківським відділенням забезпечено 8,3 млн.грн. єдиного податку, Жовківським відділенням - 2,0 млн..грн. Це на 9,4 млн. грн. перевищило надходження відповідного періоду минулого року.

Майже 84% цієї суми надійшло від спрощенців-фізичних осіб. Протягом минулого місяця від фізичних осіб-підприємців місцевий бюджет отримав 13,6 млн. грн., що на 6,7 млн. грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.


Теги: податкова, ДПІ


Читайте також:
Коментарі
avatar