Григорій Козловський: «За два місяці жоден футболіст «Руху» не пішов в іншу команду навіть тоді, коли я перестав платити гроші»
05.05.2016 14:22

Роман Гданський і Григорій Козловський

Чотириразовий чемпіон Львівщини (2012, 2013, 2014, 2015), чемпіон (2014) і срібний призер (2013, 2015)  Чемпіонату України з футболу серед аматорів. Все це – досягнення футбольного клубу «Рух» (Винники) за останні шість років, із того часу, як у 2009 році президентом команди став відомий бізнесмен, меценат Григорій Козловський. На цих досягненнях клубу президент не збирається зупинятися. Вже цього року винниківська команда переходить у статус професійної і влітку виступатиме у Другій лізі чемпіонату України.

Про плани команди, підсилення новими гравцями, зміни у тренерському складі ми спробували дізнатись у президента ФК «Рух» (Винники).

– Хочеться говорити про те, що є. Те, що ми йдемо у ІІ лігу, –  це сто відсотків. Я вже назвав прізвища футболістів, які точно будуть у команді. Питання з ними було вирішене ще зимою. Ми потисли руки, причому потисли їх не тільки з футболістами, але і з їхніми дружинами.  Я, власне, дуже вдячний жінкам, бо в тому переговорному процесі вони виявились найсильнішою та наймудрішою половиною сім’ї – всі хочуть бути вдома, діти йдуть до школи… Я  ж зробив таку пропозицію, від якої важко було відмовитися.

Також ми вже підписали з донецького «Шахтаря» Володимира Садоху, який розпочинав свій футбольний шлях у футбольній школі львівських «Карпат». Володимир у неділю дебютує за нашу команду у чемпіонаті Львівщини.

– У ЗМІ розповсюджено інформацію про кандидатів на пост головного тренера «Руху» – відомих фахівців Сергія Ковальця та Юрія Максимова…

– Це питання залишається відкритим. Я ще не прийняв рішення, перебуваю в глибоких роздумах. Маю великі надії на Романа Гданського. Якщо будуть якісь коректування щодо тренерів, то тільки заради того, щоб Роман Юрійович якнайшвидше прогресував. Але ця людина буде тренером у Винниках пожиттєво. Я своїх слів на вітер не кидаю. Я б дуже хотів, щоб  він став заслуженим тренером. Буду вважати це своєю перемогою.  Ю. Гданський стояв на порозі професійного футболу. Зараз йому потрібно перейти бар’єр і вийти на вищий рівень. Я не знаю, які методи я застосую, але те, що вони будуть неординарні, це однозначно.

– Інформація про те, що Григорій Козловський не займатиметься «Рухом» шокувала винниківчан. Це було навмисно?

– Так. Перше, ніж плисти у відкрите море, потрібно на березі зрозуміти, хто з тобою знаходиться в човні. Я горджуся своїми футболістами, що вони гідно витримали випробування. За два місяці ніхто не пішов в іншу команду навіть тоді, коли вони перестали отримувати гроші.  

– Ви задоволені кількістю вболівальників на стадіоні?

– Коли роздавали грошові призи, людей приходило багато. А взагалі чекаємо на більшу кількість вболівальників. Хочеться, щоб Винники увійшли у футбольну історію. Будемо грати на два фронти. Маємо завдання виграти вп’яте золоті медалі Прем’єр-ліги Львіщини, основний склад дебютує у ІІ лізі чемпіонату України.

Готуємо групу підтримки, буде оркестр. Дуже приємно і мені, і футболістам, що на матчі приходить подивитися і повболівати за «Рух» влада міста, депутати. Але від мешканців очікуємо більшої активності. 

Я намагаюся у Винниках розвивати культуру вихідних: піти до церкви, поснідати чи пообідати, усією сім’єю прийти на стадіон, отримати задоволення від гри нашої команди.

Думаю, коли «Рух» почне грати у Другій лізі, то людей на стадіоні стане більше.

Розмовляв Богдан ЙОНА

Початок розмови з Григорієм Козловським, де мова іде про ще один його успішний проект - Народний ансамбль танцю «Святослав», можна перглянути тут.


Теги: Григорій Коловський


Читайте також:
Коментарі
avatar