Перший велопробіг вулицями Винник (ФОТО)
06.05.2016 18:15

Сьогодні, 6 травня, «Винниківська асоціація велосипедистів» організувала першу масову акцію – велопробіг вулицями нашого міста. Гарна днина, веселий настрій, наявність велосипеда і бажання проїхатися Винниками на роверах зібрали в парку біля пам’ятника Незалежності майже тридцять велосипедистів від 11 до 36 років.

Маршрут обрали такий: вул. Галицька – до Моста на Кільцевій – вул. Сахарова – вул. Сухомлинського – вул. Галицька – вул. Івана Франка – вул. Забава – Винниківське озеро – вул. Ломоносова – вул. Шевченка – вул. Галицька.

Зацікавлення в учасників велопробігу викликав тандем (велосипед для двох), на якому можна було проїхатися безкоштовно. Він привернув увагу і заступника міського голови Винник Богдана Шустера. Хвильку обдивившись незвичний велосипед, він впевнено проїхався парком.

«Я з радістю беру участь у велопробізі, – розповідає викладач англійської мови Марта Лис. – Молодь треба підтримувати, особливо коли пропонують щось цікаве і корисне. У мене є невеликий досвід їзди на велосипеді. Минулого року я отримала міні-хрещення – проїхала 60 км з Винник до Жовкви, а на другий день – із Жовкви до Винник. А цього року відкрила сезон два тижні тому. Тому сьогодні почуваюся впевнено».

Організатор акції – голова «Винниківської асоціації велосипедистів», винниківчанин, першокурсник-логіст «Львівської політехніки» Віталій Мельник зізнається, що очікував на меншу кількість учасників велопробігу.

«Я радий, що мешканці міста такі активні, – каже Віталій. – Кілька велопробігів я організовував у межах області. Тепер – перший у Винниках. Ми не встановлювали жодних вікових обмежень. Могли долучитися усі бажаючі. Люди прийшли з різним  велосипедами – від звичайних до професійних, є й на шосейному (спортивному). Сподіваюся, що велопробіги у Винниках приживуться і стануть постійними».

Лариса КУБСЬКА


Теги: Ровер, велосипед, пам'ятник Незалежності, Велопробіг, Віталій Мельник


Читайте також:
Коментарі
avatar