"Рух" задовільнився нічиєю в Торчиновичах
08.05.2016 17:54
Сьогодні, 8 травня, винниківський «Рух» в Торчиновичах у матчі 5 туру Прем'єр-ліги Львівщини з футболу розійшовся нульовою нічию з місцевим "Кар'єром".

«Не можу бути задоволеним сьогодні ні результатом, ні грою, - коментує нічийний рахунок старший тренер команди «Рух» Роман Гданський. – У нас була велика перевага, та ми її, на жаль, не використали. Стовідсоткові моменти для взяття воріт мали Омельченко, Іванов, Вільчинський. Та не реалізували їх… Усе потрібно було вирішувати в першому таймі, коли в нас була величезна перевага. Мали ми її й у другому таймі. Та в другій половині гри поле перетворилося на болото, тому про якісні й продумані дії годі було й думати…».

Після зіграних матчів п'ятого туру винниківська команда опустилась на третю сходинку у турнірній таблиці, пропустивши вверх СКК "Демню" та "Бори" Бориничі. "Демня" на своєму полі здолала ФК "Миколаїв" з рахунком 2:1, а "Бори" у Львові святкував перемогу з рахунком 1:0 над "Погонню". Решта результатів 5-го туру і турнірну таблицю чемпіонату можна переглянути тут.

Наступний поєдинок «Рух» проведе 15 травня на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках. Суперником підопічних Романа Гданського буде ФК "Мостиська".

Теги: Рух Винники, прем'єр-ліга Львівщини, Кар'єр Торчиновичі