Винниківчанин Назар Хассан готується до туру в підтримку дебютного сольного альбому
10.05.2016 15:58
Назар Хассан – фіналіст телешоу «Х-фактор» (2012 р.), півфіналіст телепроекту «Україна  має талант» (2011 р.) –  у складі групи «Rizups» із Мар’яном Сакалюком. Цей гурт народився і формувався у Винниках, без нього не обходився жоден концерт у нашому місті.

Як нам повідомив Назар Хассан, який зараз живе в Києві, група «Rizups» існує. А паралельно він працює над проектом «Хас».

«Наразі завершив технічну роботу над дебютним сольним альбомом і готуюсь до літнього туру в його підтримку, – ділиться планами Назар. – У всіх інтернет-магазинах світу вже можна придбати п’ять синглів із цього альбому, на чотири з яких були відзняті відеокліпи, які є у вільному доступі».

Дебютний альбом має назву «#1».  І слова, і музика належать Назарові. Робота над сольним альбомом, у який входять тільки україномовні пісні, тривала півтора року.

«Свій перший альбом я писав у дуже складний період життя і почав помічати, що він (ніби) "витягує з багна" своєю енергетикою мене і тих, хто його вже почув, – каже співак. – У ньому пісні різної тематики – спогади про дитинство у 90-х, любов до своєї землі, перші серйозні стосунки і прощання з ними, усвідомлення, що алкоголь не вирішує проблеми, та ще декілька "дорослих тем".

Із 25 червня розпочинається тур на підтримку альбому: Київ, Харків, Івано-Франківськ... За словами Назара, восени концерт, можливо, буде й у Львові.

Лариса КУБСЬКА

Фото: Катерина ТИМЧЕНКО


Теги: Назар Хассан, RIZUPS, сольний альбом, Мар’ян Сакалюк


Читайте також:
Коментарі
avatar
Що значить - фото з архіву Назара??? Відрізали копірайт внизу, де написано, що я автор фото.
avatar