Винниківчанин і донбасівець скоїли пограбування
10.05.2016, 19:10
Допоки багато мешканців Західної України боронять Донбас, деякі тамтешні переселенці обкрадають галичан.

Як розповіли в місцевому відділенні поліції, нещодавно у Винниках за скоєння пограбування було затримано двох громадян. Ними виявилися винниківчанин і донбасівець.  Винниківчанин В., 1988 року народження, свого часу за скоєння злочину вже перебував у місцях позбавлення волі. Другий затриманий – переселенець із Донбасу, громадянин Г., 1980 року народження.

Попередньо змовившись, ці зловмисники вирішили пограбувати мешканця Винник - гр. К. Якимось чином вони дізналися, що гр. К. має при собі гроші. Підстерігши жертву й застосувавши фізичну силу, злочинці відібрали в гр. К. гроші та стільниковий телефон.

«Нещодавно нами було розкрито згаданий злочин, особи обидвох зловмисників встановлено, вони дають свідчення, - мовить керівник винниківських правоохоронців, майор Тарас Смалюх. – До речі, в переселенця під час обшуку вилучено ще й крадений стільниковий телефон, який він викрав раніше.»

Зараз проти обидвох зловмисників порушено карну справу за ч. 2, ст.186 КК України. А проти громадянина Г. ще й за ч. 2, ст. 185 КК України (крадіжка).

Триває розслідування.

Володимир ГАВРИЛІВ

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Тарас Смалюх, Пограбування, правоохоронці. поліція

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...