Гарна новина: Кабмін заборонив вирубку лісів в Україні
11.05.2016 22:02

Уряд відреагував на звіт міністра екології щодо інспекції національних парків Карпатського регіону.

Кабінет міністрів підтримав пропозицію Мінприроди тимчасово припинити рубки в лісах до перегляду регулюючих актів. Про це у середу, 11 травня заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, повідомляє 5 канал. Окрім того, він повідомив про звільнення керівника Держлісагентства.

"Уряд підтримав пропозицію Мінприроди щодо тимчасового припинення санітарно-оздоровчих заходів (рубок) у лісах до перегляду Мінприроди, Мінагрополітики, Держлісагенством нормативно-правових актів, які регулюють порядок та правила їх здійснення", – написав міністр у своєму Facebook.

"Рішення про звільнення керівника Держлісагентства прийнято", – заявив Семерак.

Він зазначив, що це рішення стало реакцією уряду на його звіт щодо інспекції національних парків Карпатського регіону, а прем’єр-міністр Володимир Гройсман визначив пріоритетом створення системи, що унеможливить "варварську вирубку лісів".

"У Мінприроди наразі опрацьовується питання призначення керівників установ природно-заповідного фонду за результатами відкритих конкурсів із залученням фахівців, науковців, представників громадських організацій та місцевих громад", – повідомив голова Мінприроди.

Джерело: http://www.galka.if.ua/

Теги: Остап Семерак, заборона, ліс, Держлісагентство, уряд, кабмін, вирубка


Читайте також:
Коментарі
avatar