Комітет ВР не підтримав присвоєння Винникам статусу міста обласного значення
11.05.2016 22:20

Засідання комітету ВР

Сьогодні, 11 травня, Комітет Верховної ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на своєму засіданні не підтримав Подання Львівської обласної ради про присвоєння Винникам статусу міста обласного значення.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook депутат ВР Оксана Юринець.

"Головний аргумент - рішення ламало б послідовність виконання закону про децентралізацію, бо, мовляв, Винники мали б насамперед створити об'єднану територіальну громаду. Об'єднатися з кимось.

Так от - для тих, хто активно почав обговорювати цю тему - Винники де-факто у складі Львова з 1965-го року. Ніхто цього рішення не відміняв. А де в законі про децентралізацію прописано, що НЕ можуть бути об'єднані два міста зі статусом обласного значення?

Сьогоднішнє рішення комітету - мало би бути, так би мовити, проміжними. Бо Винники зараз - безстатусні. БЕЗСТАТУСНІ! Така правда. А заяви деяких представників фракції "Самопоміч" на сьогоднішньому засіданні комітету - як мінімум чистої води лукавство., а реально - політична заангажованість. Що гірше це й підштовхування до правової колізії. Зараз Винники на виборах голосують за міського голову Львова. А при об'єднанні з навколишніми селами як буде? Половина мешканців громади голосуватиме, а друга половина стоятиме нервово в кутку і спостерігатиме?

Ще раз кажу - спочатку треба надати місту статус, а потім нехай визначається, чи ставати йому частиною великого Львова, чи створювати об'єднану громаду з навколишніми меншими територіями.

П. С. Дилетантство не сховаєш за високопарними фразами про "вульгарну буржуазію" - (словотвір нової укр. політики і нове слово в сучасній психіатрії. Автора, по-моєму, уточняти не треба) . А нечитання і неознайомлення з документами, які фахівці готують на засідання комітету не сховаєш за звинуваченнями Львівської обласної ради в некомпетентності!", - написала Оксана Юринець.


Теги: Оксана Юринець, самоврядування, статус міста


Читайте також:
Коментарі
avatar