Володимир Квурт: "Із рішення комітету ВРУ трагедії не роблю, потрібно йти вперед"
12.05.2016, 17:18

Як ми вже повідомляли, учора, 11 травня, комітет Верховної ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування не підтримав Подання Львівської обласної ради щодо присвоєння Винникам статусу міста обласного значення.

Сьогодні, перед початком сесії Винниківської міської ради міський голова Винник Володимир Квурт прокоментував згадану подію.

«Із 13 присутніх членів комітету (усього в складі комітету 17 народних обранців) – 8 висловились за підтримку Винник, - мовить Володимир Квурт. – Тому я щиро дякую тим народним депутатам, які підтримали громаду Винник, не ховаючись за оманливими словами любові.

Хоча рішення має рекомендаційний характер, а проект можна вносити в сесійний зал ВР для його розгляду, ми будемо просити комітет про повторний розгляд.

Сподіваємося, що народні обранці, які не розібралися в особливостях нашого міста, приймуть позитивне рішення. Винники заслуговують на статус міста обласного значення.»

Володимир ГАВРИЛІВ

фото: Сергій КУДЛАЄНКО

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: комітет ВР, Володимир Квурт, статус міста

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...