У Винниківській міській раді обговорили питання транспортного забезпечення
14.05.2016 16:43

Сьогодні, 14 травня, відбулася зустріч міського голови Винник Володимира Квурта з начальником управління транспорту та зв'язку Львівської міської ради Віктором Щиром. Основне питання, яке розглянули посадовці, – налагодження транспортного сполучення між Виниками та Львовом.

На зустрічі також були присутні депутат Львівської міської ради Григорій Козловський, заступник міського голови Винник Богдан Шустер і секретар ради ВМР Ігор Жуковський.

Розпочали з обговорення результатів  аналізу маршрутів № 29 і № 5А, якими опікується «АТП – 1». Встановлено, що, не зважаючи на те, що тендер виграло міське підприємство, маршрут обслуговує приватний підприємець Ігор Копко, до якого є багато зауважень. Винники підтримують позицію управління транспорту м. Львова про необхідність заміни цього перевізника, тим більше, що Львів у травні закуповує десять нових автобусів на «Електроні». Завдяки їм могло б бути розв’язане питання доїзду не тільки мешканців Винник, Тракту Глинянського до Львова,  але дало б можливість інвалідам та учасникам АТО в належних умовах добиратися до Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи.

Також на нараді проаналізували роботу маршрутів №36 і № 40, які обслуговує ПАТ «Львівське АТП – 14630», керівником якого є Володимир Хома.

Цей перевізник так і не розробив хронометраж, при організації схеми маршрутів не проаналізовано пасажиропотоки, що призвело до неправильного формування необхідної кількості автобусів для Винник. Під час аналізу роботи цих маршрутів вирішили, що на сесії Львівської міської ради необхідно якнайшвидше виділити кошти на ці дослідження, щоб нова схема і новий тендер, який має відбутися в жовтні, базувалися на наукових засадах.

Депутат ЛМР Григорій Козловський пообіцяв всіляко сприяти вирішенню даного питання.

Також прийнято рішення передбачити у схемі автостанцій м. Львова автостанцію у м. Винники, що дозволить розвантажити вул. Личаківську у Львові й покращити сполучення з навколишніми селами.

Із понеділка робоча група з представників Винниківської МР має долучитися до роботи над схемою прокладання маршрутів по м. Винники, які будуть розглядатися в жовтні.

Були озвучені пропозиції про те, що для покращення якості перевезень необхідно зберігати конкуренцію між перевізниками, щоб однотипні маршрути (№ 5а, № 29) не належати одному перевізнику. Акцентувалася увага на запровадженні єдиного електронного квитка.

Завершуючи нараду, депутат Львівської МР Григорій Козловський наголосив, що на керівнику транспорту Львівської МР лежить відповідальність щодо забезпечення пасажирських перевезень. Він попросив Віктора Щира здійснити всі можливі й доступні йому заходи для того, щоб негайно покращити перевезення мешканців Винник.

Як сказав Григорій Козловський, результати виконання цього питання будуть винесені на розгляд  найближчої сесії ЛМР, яка відбудеться 26 травня. Він обіцяв сприяти виправленню ситуації із пасажироперевезенням у місті, діючи в межах закону, але принципово, відкрито і послідовно. Також Григорій Козловський готовий допомагати працівникам Львівської міської ради,якщо буде відчувати співпрацю з їхнього боку.

«Якісно змінити стан справ зможе лише новий закон про організацію перевезень, який вже зареєстрований у ВР, але депутати, лобістські групи наразі не поспішають його приймати, – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт. – Цей закон дозволить швидше запровадити єдиний квиток і підвищить якість самих перевезень. Новий законопроект стимулюватиме виробництво автобусів у нашій країні, а, відповідно, збільшить кількість робочих місць, що сприятиме й покращенню економічної ситуації».


Теги: маршрутка, транспорт, Володимир Квурт, Нарада, Віктор Щир, Григорій Козловський

Читайте також:
Коментарі
avatar