У понеділок, 16 травня, у Винниках проведуть спортивну акцію для дітей
15.05.2016 10:18

У понеділок, 16 травня, Благодійний фонд “Спорт заради Миру”, ГО "Інститут масової інформації" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", Винниківської міськради та Львівської обласної державної адміністрації проведуть у Винниках на території Вайнберг-парку спортивно-розважальні змагання між командами учнів винниківських шкіл за програмою «Kids For Peace» (Діти заради Миру). Програму спеціально розроблено з метою виховання патріотичної громадянської свідомості та здорового способу життя. Акцію буде проведено в рамках програми "Діти заради миру".

Під час акції волонтери проекту поширять інформаційні матеріали проекту "Я не дякую хабарем" (листівки, футболки та браслетами із слоганами проекту).

Довідково:

Програма "Діти заради миру" є  соціальним проектом та реалізується Благодійним фондом "Спорт заради Миру" у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти та науки України.

Проект "Я не дякую хабарем" створений для громадської підтримки тих категорій громадян, що відмовляються підтримувати традиційну (побутову) корупцію у Львівській області.

У заході візьмуть участь 120 учнів винниківських шкіл. Діти будуть розділені на 12 команд по 10 учасників. Всіх учасників чекають спеціальні заохочувальні призи.

Довідка:

“Спорт заради Миру” (SportForPeace) – благодійна організація, що провадить свою діяльність у сфері популяризації масових видів спорту та пропагування здорового способу життя як універсального інструменту у досягненні миру, терпимості та взаєморозуміння у суспільстві, вихованні патріотично-свідомої здорової нації та інтеграції України в світове співтовариство. Серед основних проектів організації є: Run for Peace, Kids for Peace, Color Run тощо.

Програма «Діти заради миру» є соціальним проектом та реалізується Благодійним фондом «Спорт заради Миру» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти та науки України.

Проект «Я не дякую хабарем» створений для громадської підтримки тих категорій громадян, що відмовляються підтримувати традиційну (побутову) корупцію у Львівській області. Його виконує ГО «Інститут масової інформації» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Львівської обласної державної адміністрації.

Фото: Марта Талан


Теги: учні, Вайнберг-парк, змагання, діти, Kids For Peace, акція


Читайте також:
Коментарі
avatar