«Рух» одноосібно очолив турнірну таблицю Прем'єр-ліги Львівщини
15.05.2016 18:14

Сьогодні, 15 травня, у матчі 6-го туру Прем'єр-ліги Львівщини, винниківський «Рух» на стадіоні ім. Богдана Маркевича здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0 над ФК «Мостиська».

Протягом усього поєдинку підопічні Романа Гданського мали величезну перевагу, а їхній воротар не мав жодної роботи. Гості так і не спромоглися завдати за два тайми жодного удару по воротах Юрія Шевчука!

Та не дивлячись на таку перевагу, «Рух» зумів лише один раз вразити ворота команди з Мостиськ. На 38-ій хвилині ударом головою відзначився Андрій Гурський.

До цього двічі свої нагоди забити втратив нападник винниківчан Олексій Омельченко. У першому випадку Олексій пробив не надто сильно й голкіпер у падінні перевів м‘яч на кутовий. А в другій спробі ворота гостей врятувала… стійка.

У другому таймі Олексій Омельченко втратив ще одну реальну нагоду відзначитися. Він пробивав «із-розвороту», але голкіпер зумів ногою вибити м‘яч… Також дуже небезпечно пробивав Володимир Макар. Та йому забракло влучності…

Уперше в цьому чемпіонаті після важкої травми, отриманої ще на турнірі пам'яті Ернеста Юста, на поле вийшов Богдан Костик. В даний час капітан «Руху» лише надолужує згаяне. Та все ж він двічі небезпечно загрожував воротам суперника, виконуючи штрафні удари.

«І знову в нас була беззаперечна перевага, було багато нагод відзначитися, але забили лише один м‘яч, - коментує дії своєї команди головний тренер ФК «Рух» Роман Гданський. – Будемо шукати причини низької реалізації гольових моментів. Перемога є перемога, але ж проти команд високого класу наші футболісти діють більш динамічно й професійно. А проти слабких колективів чомусь і самі не хочуть демонструвати яскравої, швидкої гри. Такої, щоб наші вболівальники отримали задоволення. Уся річ у психології. У наступному поєдинку матимемо дуже сильного суперника, тому сподіваюся на кращу гру своїх футболістів. І, звичайно, робитиму висновки…».

Один з конкурентів «Руху» за призові місця СКК «Демня» з рахунком 1:2 поступився на виїзді ФК «Самбір», а домашній матч ФК «Бори» з соснівським «Гірником» перенесено. Тож після сьогоднішнього туру «Рух» став одноосібним лідером чемпіонату.

Склад «Руху»: Шевчук, Романюк, Бойко, Гурський, Баглай, Кікоть, Яким, Макар, Іванов, Омельченко, Федорів. На заміну виходили: Костик, Вільчинський, Панасюк.