У Народному домі привітали матусь
15.05.2016 18:45

На Святі матері, що відбулося сьогодні, 15 травня, в Народному домі м. Винники, висловили подяку материнській самопожертві, розповіли про Пречисту діву Марію, про любов до неньки України. Про насичену і цікаву програму концерту подбала директор Народного дому м. Винники Наталія Вінярська.

Ансамбль «Винниківчани» виконав для присутніх  пісні «Що то за пані», «Виростеш ти, сину», «Коли зустрічають мене мої друзі», «Знов пролетіла весна», «Україно, молюся за тебе», жартівливу пісню «Курка»… Про історію Свята матері розповіла голова Винниківського осередку Союзу українок Стефанія Гілета. Вірш Тараса Шевченка «Лілея» прочитала Галина Проскурницька.

Ансамбль

Із поетичним і пісенним привітанням (проникливо заспівала українську народну колискову) виступила керівник відділу гуманітарної політики та соціального захисту ВМР Зоряна Корчовська,  яка передала щирі побажання від влади міста.

Зоряна Корчовська

Вихованці Народного дому подарували матерям пісні,танці, вірші, а з ними – частинку свого серця. Солістка вокального ансамблю «Стожари» Христина Леськів виконала пісні «Мамина калина», «Я до тебе, моя мамо», Вероніка Сікора – «Мамина любов», «Батькам», Мар’яна Гукіна і Марія Мала – «Мамин оберіг», тріо у складі Діани Горін, Вікторії Мельник і Марічки Бали – «Пісню про матусю», «Мамин вальс», Марічка Бала – «Лагідна», Діанка Горін – «Пісню про мамонтятка», Вікторія Мельник – «Там червона калина» та ін.

Вітали матерів і танцями. Хореографічні композиції показали ансамблі Народного дому «Сунички» і «Модерн».

На святі відбувся дебют. Несподіванкою для глядачів став виступ ансамблю матері діток хореографічних колективів Народного дому. Мами виконали дві пісні – «Рідна мати моя» і «Мамина сорочка».

Наприкінці свята всі разом заспівали матерям «Многая літа», а діти подарували мамам і бабусям квіти.

Лариса КУБСЬКА


Теги: День матері, концерт, Сунички, народний дім, модерн


Читайте також:
Коментарі
avatar