Винниківські школярі взяли участь у спортивній акції "Я не дякую хабарем" (ВІДЕО/ФОТО)
16.05.2016 17:19

Сьогодні, 16 травня, на майданчику біля парку «Вайнберг» у Винниках відбулося велике спортивне свято під назвою «Я не дякую хабарем».

Цей проект втілило в життя ГО «Інститут масової інформації за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (м. Київ).

Метою проекту є боротьба з таким ганебним явищем, яким є побутова корупція в Україні. Тому активісти розгорнули в нашій державі просвітницьку діяльність, одним із етапів якої є й проведені сьогодні дитячі спортивні змагання.

«Як відомо, хабарництво руйнує людську совість, роз‘їдає її душу, а згодом нищить саме людське суспільство, - мовить організатор проекту Ольга Шалайська (м. Київ). – Адже всі ми свідомі того, що саме корупція, а не війна на Донбасі, є найбільшою загрозою зараз для України. Саме таке страшне, хоча й дуже приховане явище, яким є побутова корупція, зараз буквально розриває й знищує нашу державу. Про це говорять найавторитетніші громадські й духовні діячі, політики. Зараз навіть у церквах священики закликають парафіян протистояти цій біді.

Сьогоднішнім проектом ми вирішили в доступній ігровій формі звернути увагу молодших школярів на цю проблему. Адже саме вони – майбутнє України. І їм змалечку треба пояснювати, що ж таке корупція? Потрібно їх переконати, що побутова корупція  це – велике зло. Я розумію, що читати таким малим дітям  нотації про шкоду корупції на уроках – марна справа. Під час уроку вони нудьгуватимуть, їхню увагу важко зосередити на такій важкій темі. А під час проведення спортивних змагань вони сприймають і надану їм інформацію. Тим паче, що й заклики щодо боротьби з цим ганебним явищем, під час участі в змаганнях, у них – перед очима. І, переконана, що прийшовши додому, вони розкажуть про необхідність боротися з корупцією своїм батькам, братикам і сестричкам, своїм рідним. Ми повинні виховувати, насамперед, наших найменшеньких громадян…»

А тим часом на майданчику було галасливо й людно. Адже за призи змагалося 120 учнів третіх і четвертих класів усіх винниківських навчальних закладів (школа «Берегиня», школа-інтернат, СШ №29, СШ №47). Діти із запалом виконували всі спортивні вправи. Тому сьогодні було все: і радісні вигуки переможців, і сльози тих, кому не пощастило.

Отож, трійка найкращих команд виявилася такою: 1. «Ластівка» (СШ №29), 2. «Гетьман» (СШ №29), «Олімпійці» (Винниківська школа-інтернат). Спортивним керівником команд СШ №29 є Зорян Весна. Дітей школи-інтернату до змагань готував Андрій Корсун.

Усіх переможців і учасників змагань було відзначено подарунками. А учасники команд, які посіли перше, друге й третє місця отримали ще й Кубки та медалі.

Щирими словами дітей-спортсменів привітав міський голова Винник Володимир Квурт.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: учні, Вайнберг-парк, змагання, Діти заради миру, діти, Kids For Peace, акція


Читайте також:
Коментарі
avatar