Григорій Козловський ініціював звільнення керівника управління комунального майна Львівської МР (ВІДЕО)
16.05.2016 20:32

На сайті Львівської міськради зареєстровано петицію стосовно звільнення керівника управління комунального майна Інни Свистун. Петиція набрала понад тисячу голосів, тож її сьогодні, 16 травня, розглянули депутати на комісії законності. Про це повідлмляє zaxid.net.

На засідання комісії завітав і депутат та бізнесмен Григорій Козловський, який зізнався, що саме він і є ініціатором звільнення чиновниці. Головні претензії, які Козловський висунув Інні Свистун, – продаж приміщень на площі Ринок та вул. Шевській, а також судова тяганина з кінотеатром «Київ».

Депутати вирішили дочекатись висновку від ІТ-фахівців, чи справді усі підписи петиції справжні. Засідання комісії завершилось сваркою між Григорієм Козловським та керівником фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міськраді Андрієм Шевцівим.

«Не буде "Самопоміч" і Свистун разом (працювати)! Це різні речі! Вона – ганьба вашої партії! Та я і не приховую бізнес-інтереси! Так, це мої власні інтереси! Так, я є ініціатором, щоб її звільнити!» – емоційно виступив Григорій Козловський.

Як повідомляє видання "Варіанти", стало відомо, що автор цієї електронної петиції, Олексій Різник, є адвокатом Григорія Козловського і представляв його інтереси під час судових позовів, які стосувались недопущення бізнесмена до аукціонів купівлі об'єктів комунальної нерухомості у центрі Львова. Зокрема йшлося про приміщення на площі Ринок, 28, яке продали Богданові Дубневичу. 

Олексій Різник також розповів про те, що в 2007-2013 роках Інна Свистун працювали директором ЛКП "Адміністративно-техніне управління". Також з 2007 по 2013 рік вона була підприємцем і разом з чоловіком керувала ТзОВ "Золотий дощ".

За інформацією, що надав комісії Олексій Різник, у декларації про доходи за 2015 рік Інна Свистун також оприлюднила отримані доходи з-за кордону. Разом з тим, вона причетна до юридичних осіб, що зареєстровані у офшорних зонах на Віргінських островах.

А один з об'єктів, що належить Інні Свистун, зареєстрований з тою ж адресою (вул. Костя Левицького, 4), де співвласником нерухомого майна (комерційна нерухомість, салон краси) є дружина народного депутата Дубневича.

Під час розгляду питання щодо електронної петиції про звільнення Інни Свистун були присутні автор петиції, депутати Григорій Козловський та Любомир Босаневич (які не входять до комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова). 

Під час обговорення викладених аргументів щодо професійності Інни Свистун між Григорієм Козловським та Андрієм Шевцівим виникла гостра суперечка, внаслідок якої Любомир Босаневич та Григорій Козловський покинули засідання, останній, однак, пообіцяв прийти на наступне, якщо запросять Інну Свистун.

Розглядаючи підписи під петицією, дептутати комісії законності засумнівались у легітимності останньої. Вони припустили, що була так звана "накрутка" підписів з метою штучно зібрати необхідну тисячу голосів шляхом підписання петиції неіснуючими особами, у яких співзвучні прізвища, імена та по батькові.

Тому петицію передано на розгляд до начальника управління інформацйних технологій Львівської міськради Тимофія Александронця з метою перевірки факту створення завідомо неіснуючих підписантів петиції. Рішення по ній комісія ухвалить на одному з наступних засідань.


Теги: петиція, Інна Свистун, ЛМР, Григорій Козловський, Олексій Різник


Читайте також:
Коментарі
avatar