Галина Вдовиченко: «Я відчуваю обов’язок перед пам’яттю Олесі Саноцької: не дати Літературній вітальні зачинитися»
17.05.2016, 18:21

Уперше двері Літературної  вітальні в крамничці спільноти взаємодопомоги «Емаус-Оселя» відчинили в листопаді 2015 року. Відома письменниця, журналістка Галина Вдовиченко, яка багато років є волонтером «Оселі», та винниківська поетеса Ірена Малишко першими поділилися своєю творчістю.

«А далі ми вже разом з Олесею Саноцькою планували наступні зустрічі, – розповідає пані Галина. – Наступною була Надія Мориквас, віднедавна винниківчанка. Потім Олеся попросила мене не залишати Літературної вітальні, організовувати наступні зустрічі. І я запросила двох письменників – Андрія Бачинського та Оксану Сайко. Олеся тоді вже була на лікуванні в Польщі, її з нами не було. А тепер я відчуваю свій обов’язок перед пам’яттю Олесі Саноцької: не дати Літературній вітальні зачинитися. Продовжуватиму цю справу, бо знаю, що цього хотіла Олеся».

Літературна вітальня працює! У середу, 18 травня, у крамничці «Оселі» о 19.00 відбудеться зустріч із молодою українською письменницею, авторкою  роману "Синдром листопаду" Вікторією Авеліною на тему «Маленький великий світ». Під час творчого вечора говоритимуть  про межі співчуття, про свої/чужі кордони, про втрати та пам'ять…

Лариса КУБСЬКА

Фото з першої літературної зустрічі в крамничці «Оселі»

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: літературна вітальня, Емаус-Оселя, Ірена Малишко, Галина Вдовиченко, Олеся Саноцька

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...