Винниківські депутати затвердили оцінку майнового комплексу на вул. Личаківській у Львові (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
19.05.2016 20:35
Сьогодні, 19 травня, відбулася сесія Винниківської міської ради. Порядок денний згаданої сесії складався лише з одного питання.

На розгляд депутатів було винесено питання щодо затвердження оцінки комунального майна територіальної громади м.Винники на вул.Личаківській, 105 у м.Львові. Читачі, які постійно цікавляться життям Винник, переглядаючи місцеві ЗМІ, добре знають про що тут ідеться. За часів президентства Януковича майновий комплекс у самому «серці Львова», який тоді належав військовим, хотіли передати Московському патріархату. Та патріотична влада Львова стала на заваді цьому рішенню. І тоді вороги українства вирішили «провернути» свою авантюру через винниківську владу. Та й тут у них, на щастя, нічого не вийшло. Зрештою, Янукович, ставши окрім злодія, який крав шапки, ще й душогубом, утік з України. А майновий комплекс так і залишився у власності територіальної громади Винник. Тому винниківська влада й вирішила його продати на аукціоні, а зароблені гроші використати на спорудження у Винниках каналізації, дитячого садочка, ремонту доріг, мереж зовнішнього освітлення, водопостачання тощо.

Оцінку майнового комплексу провели фахівці ПП «Інвестиційно-Експертний Центр».

Отож, 20 депутатів сьогодні проголосували  - «за», двоє – утрималися. Рішення прийнято.

«Основна вартість згаданого майнового комплексу – право забудови території, - мовить міський голова Винник Володимир Квурт -  Саме проведення аукціону дасть нам відповідь щодо реальної ціни цього майнового комплексу. А ми всі, влада Винник, громада, депутати – зацікавлені, щоб вона була максимальною.»

У своєму рішенні депутати зазначили, що в цьому аукціоні не мають права брати участь представники країни-агресора, особи, чия діяльність пов‘язана з, так званими, офшорними зонами. У рішенні також врегульовано питання індексації.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Володимир Квурт, майновий комплекс, Сесія, оцінка майна, міська рада


Читайте також:
Коментарі
avatar