Наймолодші учасники «Карамелі» дебютували на фестивалі «Самоцвітики»
21.05.2016 14:16

Сьогодні, 21 травня, у Музей народної архітектури та побуту«Шевченківський гай» відбувся ІІ вокально-хореографічний фестиваль для наймолодших «Самоцвітики» –  для дітей від 4 до 8 років. На відкритій сцені перед численними глядачами виступив ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники.

Винниківські малюки показали гостям фестивалю п’ять танцювальних композицій – «Міккі Мауси», «Посіпаки», «Метелики», «Веселі зайченята» і «Ред паті». Наймолодші, які роблять перші кроки на сцені, дебютували з танцем «Міккі Мауси».

Дітей нагородили дипломом, календариками і солодощами, а керівників «карамельок» Христину Мелимук і Анастасію Селезньову відзначили подяками за гарну хореографічну підготовку малюків.

«Фестиваль не є конкурсним, – розповіла Анастасія Селезньова. – Захід спрямовано на виявлення творчо обдарованих дітей на ранніх етапах розвитку. Для маленьких танцюристів – це можливість показати себе, навчитися не боятися сцени, стати впевненішими, розвивати в собі творчі здібності та любов до танцю».   

Лариса КУБСЬКА


Теги: будинок школяра, БДЮТ, Шевченківський гай, ансамбль Карамель, Фестиваль


Читайте також:
Коментарі
avatar