Київські артисти потішили винниківчан
23.05.2016, 16:48

Вистава "За двома зайцями"

Сьогодні, 23 травня, у Винниках на сцені КЦ «Дозвілля» відбулася вистава аматорського театру з Києва – «За двома зайцями» (за п‘єсою Михайла Старицького).

Як розповіла координатор цього благодійного заходу Ірина Озарків (акторами згаданого театру «PALLADIUM» є студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права, а самодіяльний колектив функціонує при цьому вищому навчальному закладі), їхньою метою було залучення школярів до прекрасного світу мистецтва, виховання в них почуття патріотизму й любові до України. Тому на виставу було запрошено учнів винниківських навчальних закладів. І діти з радістю відгукнулися на пропозицію переглянути популярну виставу. Адже однойменний фільм, створений за згаданою геніальною п‘єсою Михайла Старицького вважається кіношедевром!

Ірина Озарків також повідомила, що відвідати Винники (а це перший виїзд киян на Західну Україну) їх запросили представники Центру академічного душпастирства (УГКЦ), який функціонує у їхньому інституті. Тому у Винниках вони оселилися в місцевому монастирі салезіян.

Перед початком вистави київські гості виконали дві патріотичні пісні.

А далі винниківські діти з захопленням поринули у світ мистецтва, спостерігаючи за долею героїв популярної вистави…

Володимир ГАВРИЛІВ

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...