Завтра у Винниках встановлять скриньки Благодійного фонду «Милосердя Винники»
23.05.2016 18:03

Сьогодні, 23 травня, у Винниківській міській раді відбулася робоча зустріч щодо питань, пов’язаних із діяльністю в нашому місті Благодійного фонду «Милосердя Винники». Вирішено встановити скриньки для пожертв у всіх громадських місцях міста. Разом із скриньками будуть надані витяг із Держреєстру, акт передачі скриньок. Вони будуть опломбовані, надходження і витрати контролюватимуть.

Історії конкретних людей, яким потрібна допомога, детально вивчатимуться. Для цього та для керуванням грошовими потоками створено наглядову раду, в яку входять Петро Стецко, Наталя Огоновська, Галина Стеців, Богдан Шустер, Діана Мельник, Надія Жигало, Галина Ціж, Лілія Свистович, Назар Грицків.   

Члени наглядової ради вирішили збиратися кожного останнього четверга місяця. Головою ради обрано Надію Жигало.

Крім встановлення скриньок, розглянули й інші джерела поповнення фонду – проведення аукціонів, благодійних концертів, фестин, під час яких збиратимуть кошти для конкретних осіб.  Також листи-прохання про благодійні внески розішлють приватним підприємцям.

«Фонд створено за ініціативм виконкому Винниківської міської ради, – каже його голова Галина Стеців. – Метою його заснування є допомога винниківчанам, які перебувають у складних життєвих обставинах.  Коли люди не можуть дати раду з фінансовим тягарем, який з’явився через необхідність оплачувати величезні суми на лікування, непередбачені складні життєві обставини, вони потребують сторонньої допомоги,  милосердя кожного з нас. Фонд у Винниках – можливість врятувати або хоча б поліпшити життя конкретних людей. Кожна гривня, віддана на благодійність, буде витрачена за призначенням».

Завдяки пожертвам громадян нашого міста ми зможемо разом врятувати не одне життя. Об’єднаймося навколо проблем, які можна вирішити!

Контактний телефон: 0930149239.

Розрахунковий рахунок: 26006053706060 в ПАТ КБ «Приватбанк» (ЄДРПОУ 14360570, код банку 325321).


Теги: Милосердя Винники, Галина Стеців, Благодійний фонд, благодійність


Читайте також:
Коментарі
avatar