Керівництво Винниківської міської ради звернулося до громади міста
24.05.2016 07:45

У неділю у Винниках було розповсюджено анонімні листівки, на яких були зображені керівники Міської ради міста.

Подаємо повний текст звернення керівників міської ради приводу цієї брудної акції, який надала прес-служба ВМР.

«Шановні винниківчани!

Останнім часом керівництво міста Винники зазнає шаленого тиску з боку різних сил, які намагаються скомпрометувати результати нашої діяльності в очах громадськості, підставити під сумнів принципи відкритості, прозорості й результативності, які ми задекларували в нашій роботі й в стосунках з громадою.

Але нас не зупинять ні труднощі, які штучно створюють в процесі отримання містом Винник обласного статусу, ні брудні наклепи, які полились на нас у зв’язку з нашими намаганнями віднайти кошти на розвиток міста Винник, щоб вже цього року вирішити проблему освітлення вулиць міста, чистоти і безпеки в місті і закласти фундамент для його розвитку в майбутньому.

Тепер же у громади Винник дехто намагається відібрати землю, не сплативши громаді ні копійки за це. Ми цього не допустимо.

Громада отримала можливість слідкувати і приймати участь у прийнятті всіх рішень влади. Депутати абсолютною більшістю голосів схвалили дії керівництва в цьому питанні. Якщо є потреба, ми готові кожному додатково роз’яснити логіку наших дій, адже нам залежить на вашій довірі і підтримці.

Ми хочемо запевнити, що часи, коли можна було розкрадати і привласнювати майно і землю громади, минули. Настає період, коли злочинці повинні повернути те, що без дозволу взяли у громади. І ми зробимо все для цього можливе в рамках закону.

Ми також хочемо попередити тих, хто намагається посіяти смуту і порушити спокій в місті, що такі дії не залишаться безкарними.

Так, на наше звернення поліція вже встановила хуліганів, які спокусились за винагороду розповсюдити у місті брудні листівки. Очікувано представниками, так званого активу Винник виявилися мешканці сусідніх сіл.

З повагою міський голова м.Винники Володимир Квурт, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства та фінансової політики Винниківської міської ради Михайло Мамут, заступник міського голови з питань міжнародного партнерства та гуманітарного розвитку Винниківської міської ради Богдан Шустер, секретар Винниківської міської ради Ігор Жуковський


Теги: звернення, міська рада, листівки


Читайте також:
Коментарі
avatar